1578928573_s0.png

Vědomostní soutěž o dres Slavie 2020

13.01.2020

Sešívaní fanoušci, vítejte v roce 2020, na jehož začátek jsme pro vás připravili tradiční soutěž. Tentokrát ale s netradiční výhrou. Nebudeme soutěžit o jarní permanentku, ale o DRES SLAVIE. V boji o něj na vás čeká pět soutěžních kol a hromada lehčích i těžších otázek. V tomto článku naleznete nejen kompletní pravidla, ale postupně také soutěžní formuláře a následně i odpovědi na otázky. Hodně štěstí!

Pravidla soutěže

Termín

Soutěž trvá pět týdnů - od pondělí 13. ledna do pátku 14. února 2020. Výsledky budou zveřejněny v pondělí 17. února. Na začátku týdne (v pondělí) bude v tomto článku zveřejněn formulář s soutěžními otázkami, k jehož vyplnění mají soutěžící čas do pátku do 23:59. Výsledky daného kola budou zveřejněny současně s otázkami kola následujícího (za formulářem, dole na konci stránky).

Kola soutěže (možnost vyplňení formulářů):

1. KOLO 13. - 17. ledna 2019 - ukončeno

2. KOLO 20. - 24. ledna 2019

3. KOLO 27. - 31. ledna 2019

4. KOLO 3. - 7. února 2019

5. KOLO 10. - 14. února 2019

Systém

V soutěži bude minimálně 25 soutěžních otázek (každý týden 5), případně i otázky bonusové. V minulých letech jste totiž byli velmi pečliví a souboje o výhru jsou stále napínavější a těsnější. Dres vyhraje soutěžící, který v součtu získá nejvíce správných odpovědí. V případě více soutěžících se stejným počtem správných odpovědí budou rozhodovat doplňující podotázky, a pokud ani ty neurčí vítěze, bude rozhodnuto losem.

Každý soutěžící může soutěžit pouze jednou, tzn. z jedné e-mailové adresy může být odeslána pouze jedna odpověď s jedním jménem, příjmením a telefonním číslem soutěžícího. V případě, že bude zaznamenáno podvodné jednání, nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže, bude soutěžící vyřazen.

Právní upozornění

Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním odeslaných údajů. Ty nebudou poskytnuty žádné třetí straně a poslouží pouze jako kontakt pro případnou výhru. Na žádost soutěžících mohou být jejich data po soutěži vymazána. Jméno a příjmení výherce bude zveřejněno na webu a na profilech na sociálních sítích Fanklubu.

Na výhru není právní nárok. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Výhru nelze vyplatit v hotovosti, ani vyměňovat za jiná plnění. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu. Fanklub si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění nebo soutěž kdykoli ukončit.

Fanklub neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě změny telefonního čísla/e-mailové adresy nebo jejich nesprávného uvedení při registraci do soutěže nebo z důvodů ležících na straně příslušného poskytovatele služeb či z jiných důvodů, které neleží na jeho straně.

Formulář s otázkami pro 2. KOLO:

(Pozor: Po kliknutí na Další se formulář přepne na zadání kontaktních údajů, čímž se "zkrátí" a je potřeba rolovat zpět nahoru)

Předchozí otázky a správné odpovědi:

Historicky první zápas odehráli fotbalisté Slávie 25.3.1896 na Císařské louce. Které mužstvo

bylo jejím soupeřem? AC Praha

 

Hlavní tribuna stadionu Slávie v Edenu je pojmenovaná po Johnu Williamu Maddenovi.

Kolik roků tento legendární Skot přezdívaný Dědek působil ve Slávii jako trenér? 25 (1905 – 1930)

 

Kolik pohárových zápasů řízených UEFA (Evropská liga + Liga mistrů) sehrála Slávie v kalendářním roce 2019? 14 (po dvou zápasech KRC Genk, Sevilla FC, Chelsea FC, CFR Kluž, Inter Milan, Borussia Dortmund, FC Barcelona)

 

V kvalifikaci na EURO 2020 porazil 11.10. národní tým v Edenu fotbalisty Anglie 2:1. Kolik

fotbalistů Slávie nastoupilo v tomto utkání? (Souček, Coufal, Bořil a Masopust)

 

Mezi jakými rivaly je označováno derby jako Superclásico? Boca Juniors – River Plate

 

 

Nejnovější články

TOPlist