1563169780_portal5.png

Kódy Ticketportal přes Portál přátel Slavie

19.08.2019

Od sezony 2019/20 již nebudou slevové kody Ticketportal zveřejňovány na členských kartičkách, ale budou k dispozici na Portálu přátel Slavie. AKTUALIZACE 19.8.2019, podrobnosti registrace na Portál.

Ještě před koncem minulé sezony byl Fanklub informován o chystané změně ve způsobu generování slevových kodů pro uplatnění členské slevy prostřednictvím prodejce vstupenek Slavie sítě Ticketportal.cz. K této změně přistoupila Slavia ve spolupráci s Ticketportalem a fanouškovskými organizacemi poté, kdy dosavadní systém pro generování nových kódů byl při extrémním nárůstu členů a požadavků na nové kody přetížen, a to zejména v období zápasů s Chelsea. Fanoušci tak mnohdy čekali několik dní i týdnů, než jim byl slevový kód přidělen.

V průběhu června připravil Fanklub systém pro generování slevových kódů pro své členy. Souběžně ale probíhala i jednání mezi Fanklubem, Odborem přátel a Slavií o vytvoření jednotného systému pro generování slevových kódů. Na základě doporučení Slavie a po dohodě s Odborem přátel bude pro generování slevových kódů pro členy Fanklubu využít Portál přátel Slavie.

Kód obdrží automaticky každý člen Fanklubu, který se na portál zaregistruje a má platné členství ve Fanklubu na sezonu 2019/20. Po zaregistrování bude ověřena jeho identita a členství a pokud bude vše v pořádku, zobrazí se u osobních údajů i slevový kód k nákupu lístku přes ticketportal.cz. V jednání je rovněž generování slevového kódu pro nákup na eShopu ProSlavisty.cz.

Pro úspěšné používání portálu členy Fanklubu je ale nutné do portálu importovat osobní data členů (jméno, příjmení, datum narození a členské číslo). V případě, že s importem vašich dat do portálu nesouhlasíte, napište nám na adresu sekretariat@slavista.cz e-mail a do předmětu napište NESOUHLASÍM S IMPORTEM DO PORTÁLU. Vaše data nebudou do portálu předána, současně ale upozorňujeme, že pak nebude možné z portálu vygenerovat slevový kód Ticketportalu.

Věříme, že zvolené řešení bude pro všechny členy Fanklubu přínosné.

 

 

AKTUALIZACE 19.8.2019, podrobnosti registrace na Portál.

Další informace k portálu a kodům pro členy Fanklubu naleznete na webu Odboru přátel, zde Kódy pro Ticketportal na portálu, nově i pro členy fanklubu.

Portál naleznete na adrese https://portal.odborpratel.cz.

Registrace je dostupná na přihlašovací stránce portálu nebo na tomto odkazu.


Pro registraci je nutné zadat tzv. „FALEŠNÉ RODNÉ ČÍSLO" ve formátu RRMMDDclenske_cislo

Případné dotazy směřujte na administrátora portálu přes Telegram.

 

Nejnovější články

TOPlist