1563169780_portal5.png

Kódy Ticketportal přes Portál přátel Slavie

19.08.2019

Od sezony 2019/20 již nebudou slevové kody Ticketportal zveřejňovány na členských kartičkách, ale budou k dispozici na Portálu přátel Slavie. AKTUALIZACE 13.10.2019, podrobnosti registrace na Portál.

Ještě před koncem minulé sezony byl Fanklub informován o chystané změně ve způsobu generování slevových kodů pro uplatnění členské slevy prostřednictvím prodejce vstupenek Slavie sítě Ticketportal.cz. K této změně přistoupila Slavia ve spolupráci s Ticketportalem a fanouškovskými organizacemi poté, kdy dosavadní systém pro generování nových kódů byl při extrémním nárůstu členů a požadavků na nové kody přetížen, a to zejména v období zápasů s Chelsea. Fanoušci tak mnohdy čekali několik dní i týdnů, než jim byl slevový kód přidělen.

V průběhu června připravil Fanklub systém pro generování slevových kódů pro své členy. Souběžně ale probíhala i jednání mezi Fanklubem, Odborem přátel a Slavií o vytvoření jednotného systému pro generování slevových kódů. Na základě doporučení Slavie a po dohodě s Odborem přátel bude pro generování slevových kódů pro členy Fanklubu využít Portál přátel Slavie.

Kód obdrží automaticky každý člen Fanklubu, který se na portál zaregistruje a má platné členství ve Fanklubu na sezonu 2019/20. Po zaregistrování bude ověřena jeho identita a členství a pokud bude vše v pořádku, zobrazí se u osobních údajů i slevový kód k nákupu lístku přes ticketportal.cz. V jednání je rovněž generování slevového kódu pro nákup na eShopu ProSlavisty.cz.

Pro úspěšné používání portálu členy Fanklubu je ale nutné do portálu importovat osobní data členů (jméno, příjmení, datum narození a členské číslo). V případě, že s importem vašich dat do portálu nesouhlasíte, napište nám na adresu sekretariat@slavista.cz e-mail a do předmětu napište NESOUHLASÍM S IMPORTEM DO PORTÁLU. Vaše data nebudou do portálu předána, současně ale upozorňujeme, že pak nebude možné z portálu vygenerovat slevový kód Ticketportalu.

Věříme, že zvolené řešení bude pro všechny členy Fanklubu přínosné.

 

 

AKTUALIZACE 13.10.2019, podrobnosti registrace na Portál.

Jak získat slevový kód Ticketportalu - stručné informace.

PROSÍME ČTĚTE POZORNĚ, DĚKUJEME!

Členové Fanklubu SK Slavia Praha naleznou své kódy na Portálu přátel Slavie. Slevový kód je nutný pro nákup vstupenek na zápasy Slavie online prostřednictvím sítě Ticketportal. Může být ale také vyžadován při nákupu vstupenek na pokladnách Slavie.

Při registraci je zapotřebí zadat správné přihlašovací údaje, a to datum narození ve formátu RRMMDD a členské číslo. Pokud jste se narodili 2.11.1892, bez ohledu na pohlaví zadáte 921102, tzn. ženy nepřipočítávají žádnou "5"!

https://portal.odborpratel.cz

V případě problémů s registrací směřujte své dotazy na administrátora portálu přes Telegram.

 

Nejnovější články

TOPlist