1559290898_2019-05-31_soutez-karticka-hlasovani.png

Vyberte členskou kartu Fanklubu na sezonu 2019/2020!

31.05.2019

Sezona 2018/19 skončila tuplovanou radostí. Nic ale netrvá věčně a je nutné začít s přípravou na novou sezonu. Prvním úkolem je vybrat podobu členské kartičky Fanklubu. Tento důležitý opět svěříme do Vašich rukou, neboť právě Vy, fanoušci Slavie a Fanklubu, svým hlasem vyberete vítězný návrh a učiníte tak jeho autora šťastným majitelem slávistické permanentky. Dost bylo slov, jde se hlasovat…

Letos dorazilo do soutěže celkem 7 návrhů. A je nutno přiznat, že některé z nich jsou velmi zdařilé. Jakou podobu bude mít nakonec členská kartička Fanklubu v sezoně 2019/2020 už bude záležet pouze na Vás, fanoušcích, kterému návrhu dáte nejvíce hlasů. Věříme, že vyberete opravdu ten nejhezčí, který bude důstojně reprezentovat Fanklub a jeho členy po celou příští sezonu.

Hlasovat můžete do pátku 21. června 2019 na stránce www.karta.slavista.cz prostřednictvím hlasovací ankety umístěné na stránce. Vítězný návrh bude zveřejněn ihned po skončení hlasování.

Věříme, že hlasování bude probíhat čestně a v duchu fair-play a nebudou se opakovat pokusy o zmanipulovaní, jako tomu bývalo v některých z minulých ročníků. Hlasování budeme průběžně sledovat a v případě, že bychom zaznamenali pokus o manipulaci, může bý soutěž ukončena a vítězný návrh vybrán jinak!

Vítěz, kterého vyberete Vy, fanoušci, si odnese permanentní vstupenku na sezonu 2019/2020.

Hlasujte, hlasujte, hlasujte!

Hlasování probíhá na adrese karta.slavista.cz

 

Nejnovější články

TOPlist