Do Ostravy pro mistrovský bod vlakem

16.05.2019

V dalším zápase, 5. kole nadstavby, se Slavia představí v neděli 19. května od 15 hodin na hřišti ostravského Baníku. K titulu chybí Slavii jediný bod. Může být lepší pozvánka na výjezd? Rozhodně ne, pojeďme všichni do Ostravy společně vlakem a oslavme zisk mistrovského poháru! Pro členy Fanklubu navíc VSTUPENKA ZDARMA.

Vlakový výjezd do Ostravy, neděle 19.5.2019 od 15:00 hod.

Do Ostravy pojedeme tentokráte všichni společně vlakem. Sraz je v 9:45 na Hlavním nádraží v Praze, odjezd vlaku bude přesně v 10:15. Vlak po cestě zastaví v Kolíně a pak až v Ostravě. Vlak pojede přímo až na zastávku Ostrava - Vítkovice, odkud půjdeme pochodem až na stadion.

Čas zpátečního odjezdu je stanoven na 18:01, ale může dojít k pozdějšímu odjezdu v závislosti na skončení zápasu a přesunu fanoušků ze stadionu na nádraží. Předpokládaný návrat do Prahy cca 21:30.

Podrobnosti k vlakovému výjezdu na webu Slavie, zde Informace pro fanoušky do Ostravy.

Jízdenku si každý zakoupí individuálně, stejně tak vstupenku na zápas, kterou členům Fanklubu zpětně proplatíme v plné výši. Na Vlak platí standardní jízdné dle tarifu ČD, doporučujeme využít Skupinové víkendové síťové za 680 Kč pro 2 dospělé a až 3 děti do 15 let, kterou mohou využít i mimopražští na cestu do Prahy.

Jak získat vstupenku zdarma - podmínky proplacení:
Nejpozději do neděle 26.5.2019 je nutné předložit do sekretariátu platnou vstupenku ze zápasu Baník - Slavia z 19.5.2019, kterou všem členům Fanklubu proplatíme v plné výši. Každý člen má nárok na proplacení pouze jedné vstupenky.

 

 

 

Nejnovější články

TOPlist