1548065885_sks_fanklub_vedomostni-soutez_800x800px_2019-01_03.png

Vědomostní soutěž o jarní permanentku

21.01.2019

Rok utekl jako voda a máme zde opět leden a s ním i již tradiční novoroční vědomostní soutěž o permanentku na Slavii. Vzhledem k novému formátu fotbalové ligy a dřívějšímu začátku prvního jarního kola, jsme i my upravili formát soutěže, která bude o jedno kolo kratší a naopak bude v každém kole o jednu otázku více. Celkem na vás letos čeká 24 otázek plus případné bonusové podotázky. Přejeme hodně štěstí a správných odpovědí a mějte na paměti, „zajíci se počítají až po honu“, o čemž jsme se přesvědčili loni, kdy vedoucí soutěžící ztratil vítězství v úplně poslední otázce celé soutěže. Nevzdávejte soutěž před jejím koncem!

Pravidla soutěže

Soutěž potrvá čtyři týdny od 7. ledna do 1. února 2019. Na začátku týdne (v pondělí) bude zveřejněno šest soutěžních otázek, na které bude nutné zaslat odpovědi vždy do konce téhož týdne (do pátku). Výsledky daného kola budou zveřejněny současně s otázkami kola následujícího. Celkem tedy 24 soutěžních otázek a k některým i doplňující (bonusové) podotázky. Jarní permanentní vstupenku vyhraje soutěžící, který zašle nejvíce správných odpovědí. V případě více soutěžících se stejným počtem správných odpovědí budou rozhodovat doplňující podotázky, a pokud ani ty neurčí vítěze, bude rozhodnuto losem.

Každý soutěžící může soutěžit pouze jednou, tzn. z jedné emailové adresy může být odeslána pouze jedna odpověď s jedním jménem, příjmením a telefonním číslem soutěžícího. V případě, že bude zaznamenáno podvodné jednání, nedodržení nebo porušení stanovených podmínek soutěže bude soutěžící vyřazen.

Na výhru není právní nárok. Vymáhání výhry soudní cestou je vyloučeno. Výhru nelze vyplatit v hotovosti, ani vyměňovat za jiná plnění. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu. Fanklub si vyhrazuje právo pravidla soutěže jednostranně měnit, a to i bez předchozího upozornění nebo soutěž kdykoli ukončit.

Fanklub neodpovídá za nedoručení oznámení o výhře v případě změny telefonního čísla/e-mailové adresy nebo jejich nesprávného uvedení při registraci do soutěže nebo z důvodů ležících na straně příslušného poskytovatele služeb či z jiných důvodů, které neleží na jeho straně.


Aktualizace 21. 1. 2019: Druhé kolo je u konce. Ve hře máme nyní 65 soutěžících, z nichž 18 odpovědělo na všechny dosavadní otázky správně. Seznam těch nejlepších se nám tedy začíná hezky zkracovat. Abychom soutěž udělali co nejnapínavější, průběžnou tabulku výsledků zveřejňovat nebudeme. Neošidíme vás ale o správné odpovědi...

 

Za který klub hrál legendární trenér Slavie John William Madden přezdívaný také jako ,,dědek Madden", který trénoval Slavii neuvěřitelných 25 roků, v první dekádě 20. století s ní vytvořil jeden z nejlepších týmů evropského kontinentu a dnes je po něm pojmenována hlavní tribuna stadionu v Edenu?
Celtic Glasgow.

1. a 6. ledna 1934 sehrála Slavia dva přátelské zápasy na hřišti španělského velkoklubu FC Barcelona. Jakým výsledkem oba zápasy skončily?
FC Barcelona - Slavia 2:3 a 2:3.

Ze které země pochází fotbalista našeho mužstva Peter Olayinka?
Nigerie.

Kolikrát Slavia vyhrála Český pohár od rozdělení Československa po roce 1993?
4x.

Který fotbalista vstřelil úvodní branku ve finálovém zápase Mistrovství Evropy v roce 1996 na stadionu ve Wembley, kde Česká republika podlehla Německu 1:2?
Patrik Berger.

Která země se probojovala nejvíckrát do finále Mistrovství světa ve fotbale?
Německo.

BONUSOVÁ podotázka: Kolik tato země finálových účastí měla a kolik jich bylo úspěšných?
Německo hrálo ve finále mistrovsví světa 8x. V letech 1954, 1974, 1990 a 2014 se stalo Mistrem světa, v letech 1996, 1982, 1986 a 2002 ve finále prohrálo a skončilo na MS druhé.

 

 

A nyní... BĚŽÍ TŘETÍ KOLO!

 

 

Nejnovější články

TOPlist