1508012174_2017-10-24_soutez_mdp_365.jpg

Soutěž a vyhraj lístky na Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO

14.10.2017

I v říjnu můžete jít s Fanklubem do divadla. Ve spolupráci s Městskými divadly pražskými soutěžíme o vstupenky na představení Evžen Oněgin. Slavný milostný příběh nenaplněné lásky petrohradského šviháka a venkovské dívky, který je básnickou sondou do lidské duše. Aktualizece 20.10. 23:00: Výsledky v článku.

Výsledky
Říjnové kolo přineslo velmi zajímavé rozuzlení. Ač by se zdálo, že otázky k tomuto klasickému dílu nebudou oříškem, opak byl pravdou. Správně odpověděli pouze dva soutěžící Veronika Mašková a Kamil Jeroným Pálka, kteří tak vyhrávají dvě vstupenky na uvedenou divadelní hru. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další červnové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 3x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských Evžen Oněgin (úterý 24. října od 19 hodin v Divadle ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Kdo je autorem románu Evžen Oněgin?
a) Nikolaj Vasiljevič Gogol
b) Alexandr Sergejevič Puškin
c) Fjodor Michajlovič Dostojevskij

2) Jak se jmenuje herečka, která ztvráňuje roli Taťány?
a) Petra Tenorová
b) Henrieta Hornáčková
c) Diana Šoltýsová

 

Odpovědi posílejte nejpozději do pátku 20. října 2017 na email: fanklub@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist