Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

1505251252_2017-09-30_soutez_mdp_448.png

Soutěž a vyhraj lístky do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO

16.09.2017

Se zářím přichází konec prázdnin a to nejen školních, ale i divadelních. Opět vám tak přinášíme kulturně vědomostní soutěž, v jejímž úvodu hrajeme o lístky na představení „NA MISKÁCH VAH“. Strhující drama o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti v totalitní společnosti. Hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera, který byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit. Aktualizece 23.9. 21:00: Výsledky v článku.

Výsledky
První kolo nového ročníku se nám slušně rozjelo, ale obě otázky odpověděli správně nakonec jen tři soutěžící, takže vítezích nebylo pochyb. A šťastnýi výherci vstupenek jsou Luboš Král, Miroslav Jordán a Tomáš Vlasák. Výherce budeme kontaktovat a domluvíme s nimi předání ceny. Všem přihlášeným do soutěže děkujeme za účast a těšíme se na další červnové pokračování. Správné odpovědi jsou vyznačeny tučně.

 

Odpovězte správně soutěžní otázky a vyhrajte 3x 2 vstupenky na představení Městských divadel Pražských Na miskách vah (sobota 30. září od 19 hodin v Divadle ABC).

Nebudete-li vylosováni, nezoufejte, vyrazte třeba na jiné představení z bohatého programu Městských divadel pražských.

1) Kdo je autorem hry Na miskách vah?
a) Ronald Harwood
b) Pavel Kohout
c) Anat Gov

2) Kdo v této inscenaci hraje dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera?
a) Vasil Fridrich
b) Jan Vlasák
c) Pavel Juřica

Odpovědi posílejte nejpozději do soboty 23. 9. 2017 na email: slavista@slavista.cz a k odpovědím připište i vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Váš Fanklub

 

Nejnovější články

TOPlist