Sekretariát Fanklubu bude v dny zápasů Slavie uzavřen!

18.10.2019

Úspěchy a vzestup fotbalové Slavie s sebou přinesly i nárůst členů Fanklubu, kterých je již více než tisícovka. Tento fakt nás velmi těší, ale bohužel se s ním pojí i jedna nemilá zpráva.

..: celý článek

Výjezd podzimu - SPOLEČNĚ NA PLZEŇ!!!

12.10.2019

Poslední říjnovou neděli čeká Slavii venkovní zápas s Plzní z druhého místa ligové tabulky. Utkání slibuje bitvu na ostří nože jak na hřišti, kde se budou naši sešívaní kluci snažit navýšit bodový náskok v tabulce, tak i v hledišti, neboť láska mezi oběma tábory zrovna nekvete. Bude tak potřeba mobilizace každého slávisty! Neváhejte tak a přihlašujte na výjezd Fanklubu! PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY VÝJEZDU VSTUPENKA ZAJIŠTĚNA!!!

..: celý článek

Na Jablonec, na Peltu, ZA SLAVII, ZA VÍTĚZSTVÍM!

24.09.2019

Dalším našim soupeřem bude severočeský Jablonec, držící nyní čtvrté místo v ligové tabulce. Zápas se hraje v neděli 6.10.2019 od 18 hod. Slávisté! Naši hráči budou potřebovat vaši podporu! Takže si udělejte na neděli volno a vyražte s námi do Jablonce, protože #spolujsmesuperslavia.

..: celý článek

Vyjádření Fanklubu k překupníkům vstupenek na LM

11.09.2019

Společně s postupem a nalosováním soupeřů zvučných jmen do základní skupiny Ligy mistrů se na veřejnosti objevily pochybné zdroje k nákupu vstupenek či celých balíčků na domácí utkáni Slavie. Nejen členům Fanklubu doporučujeme přečtení tohoto článku!

..: celý článek

Spolu proti gigantům!!! BARCELONA BUSEM NEBO LETECKY

03.09.2019

San Siro alias stadion Giuseppe Meazzy 85 tisíc, Cam Nou 99 tisíc a Signal Iduna Park neboli Westfalský stadion 81 tisíc. Tři gigantické stadiony, které jsou domovem věhlasných evropských velkoklubů stojících v cestě naší Slavii. Fanklub ve spolupráci s Czech Sport Travel připravil pro všechny slávisty zájezdy na uvedené stadiony. Pojeďte spolu s námi - pro členy Fanklubu nebo permanentkáře Slavie sleva 300 Kč! AKTUALIZACE 1.10. Nově v nabídce i charterové letadlo ECONOMY za 11.990 Kč!

..: celý článek

Do Opavy vlakem - pro členy Fanklubu příspěvek 200 Kč!

29.08.2019

V 8. ligovém kole vyráží Slavia až na "druhý" konec republiky, do Opavy. Na zápas pojedeme opět vlakem a proto jsme pro všechny členy Fanklubu, kteří přijdou ve Slezsku podpořit červenobílé barvy, připravili příspěvek na dopravu či vstupenku na zápas ve výši 200 Kč/os.

..: celý článek

Kódy Ticketportal přes Portál přátel Slavie

19.08.2019

Od sezony 2019/20 již nebudou slevové kody Ticketportal zveřejňovány na členských kartičkách, ale budou k dispozici na Portálu přátel Slavie. AKTUALIZACE 13.10.2019, podrobnosti registrace na Portál.

..: celý článek

S Fanklubem do Kluže!

16.08.2019

Slavia jde do očekávaného boje o Ligu mistrů! Rumunská Kluž dokázala vyřadit favorizovaný Celtic a cesta sešívaných tak při výjezdu povede na východ. Na utkání play-off se můžete vydat s námi.

..: celý článek

S Fanklubem do Českých Budějovic!

04.08.2019

Ve čtvrtém venkovnímu zápasu zajíždí Slavia do Českých Budějovic, kde se utká s týmem, kterému se po čtyřech letech podařil postup do Fortuna ligy. Poslední ligové utkání, které SK Slavia Praha odehrála na stadionu v Českých Budějovicích se konalo 3.5.2015 a Slavie vyhrála 2:0. Bude tomu i tentokrát? K tomu jsou zapotřebí zejména fanoušci! Pojeďte tedy fandit Slavii, pojeďte s Fanklubem! AKTUALIZACE 8.8.2019 11:00 hod.: PRO ÚČASTNÍKY VÝJEZDU VSTUPENKA ZAJIŠTĚNA!

..: celý článek

Vlakem do Karviné se vstupenkou za korunu

02.08.2019

K zápasu čtvrtého kola Fortuna ligy Karviná - Slavia pojedeme společně vlakem. Nejen pro fanklubáky z Čech, ale i Moravy a Slezska, kteří obvykle nemají možnost využít například autobusové výjezdy Fanklubu jedoucí z Prahy, máme vstupenku na zápas za korunu. Aktualizace 2.8. 22:00: Vlakové spojení do Karviné a zpět

..: celý článek

Sekretariát v srpnu, a co v září?

01.08.2019

Po nečekaném odchodu pracovnice sekretariátu se nám podařilo najít personální řešení. Od srpna se budou v sekretariátu střídat paní Zdeňka a paní Hanka. S touto personální změnou však souvisí i změna otevírací doby. Zároveň však současné řešení není dlouhodobé, ale pouze na měsíc srpen. I nadále tedy hledáme nového pracovníka do sekretariátu. Pokud máte o práci zájem, napište nám. Podrobnosti v článku.

..: celý článek

Druhý výjezd nové sezóny do Teplic

12.07.2019

V druhém venkovnímu zápasu zajíždí Slavia do Teplic, kde Slavia v loňské sezóně Slavia dala celkem 5 gólů a žádný neobdržela! Chcete, aby tomu bylo i tentokrát? K tomu jsou fanoušci obzvláště potřeba, proto pojeďme společně a podpořme Slavii. Pojeďte s Fanklubem Slavia! AKTUALIZACE 18.7. 20:00 - POSUNUT ČAS ODJEZDU A NAVÝŠENA KAPACITA VÝJEZDU!

..: celý článek

První výjezd nové sezony na moravskou Letnou

05.07.2019

Čekání na další ročník se blíží ke svému konci. MY VYZNÁVÁME HLAVNĚ DRESY SEŠÍVANÉ A MILOVANOU SLAVII ! A za ní my fanoušci cestujeme kamkoliv, třeba i do baťovského Zlína!. Pojeďte tedy s námi podpořit Slavii na její cestě k obhájení doubleu! Pojeďte s Fanklubem!!!

..: celý článek

Objednávka permanentní vstupenky Slavie pro členy Fanklubu

04.07.2019

Mimopražským členům Fanklubu opět nabízíme možnost objednávky z domova, aby nemuseli pro její koupi do Edenu. :)

..: celý článek

Přidej se k Fanklubu a ušetři...

01.07.2019

V pondělí 1. července startuje nový ročník fotbalové sezony 2019/20 a na jeho prahu stojí Slavia s těžkým úkolem obhajoby mistrovského titulu, poháru MOL CUP a prázdninové play-off Ligy mistrů. Už v minulé sezoně byli fanoušci ne 12., ale i 13. hráč Slavie. Pojď do boje se Slavií opět společně, přidej se k Fanklubu a ušetři. Členstvím získáš celou řadu výhod a zejména pak slevu na vstupenky a permanentku Slavie včetně přednostního nákupu lístků na atraktivní zápasy včetně evropských pohárů. Neváhej a přidej se k Fanklubu ještě dnes!

..: celý článek

Vyberte členskou kartu Fanklubu na sezonu 2019/2020!

31.05.2019

Sezona 2018/19 skončila tuplovanou radostí. Nic ale netrvá věčně a je nutné začít s přípravou na novou sezonu. Prvním úkolem je vybrat podobu členské kartičky Fanklubu. Tento důležitý opět svěříme do Vašich rukou, neboť právě Vy, fanoušci Slavie a Fanklubu, svým hlasem vyberete vítězný návrh a učiníte tak jeho autora šťastným majitelem slávistické permanentky. Dost bylo slov, jde se hlasovat…

..: celý článek

Do Ostravy pro mistrovský bod vlakem

16.05.2019

V dalším zápase, 5. kole nadstavby, se Slavia představí v neděli 19. května od 15 hodin na hřišti ostravského Baníku. K titulu chybí Slavii jediný bod. Může být lepší pozvánka na výjezd? Rozhodně ne, pojeďme všichni do Ostravy společně vlakem a oslavme zisk mistrovského poháru! Pro členy Fanklubu navíc VSTUPENKA ZDARMA.

..: celý článek

Výjezd do Liberce zdarma a další překvapení pro fanoušky...

02.05.2019

Hráči a trenéři slávistického áčka se rozhodli dokázat fanouškům, že jim na nich skutečně záleží a jejich podporu ve finále ligy potřebují. Všechny autobusové výjezdy k prvnímu nadstavbovému utkání do Liberce, které vypravují fanouškovské organizace, zaplatí ze svého slávistická kabina.

..: celý článek

Útok na titul - stovkou na Liberec

26.04.2019

KDO CHCE TITUL, JEDE DO LIBERCE!!! V sobotu 4. května začíná historicky první nadstavbová část první ligy. SK Slavia Praha vyjíždí na hřiště libereckého Slovanu a bude potřebovat pomoc každého z nás, každého slávisty. Pojďte Slavii vytvořit opět fantastickou podporu, třeba jako na Stamford Bridge. Pro slávisty bude vyhrazena celá západní tribuna s kapacitou cca 2 000 míst a další slávisté budou jistě i na ostatních tribunách. Teď nesmí žádný slávista sedět doma či v hospodě u televize, teď musíme všichni do Liberce ať jsme na stadionu U Nisy domácím týmem MY, SLAVIA! Pro členy Fanklubu a Odboru přátel je výjezd za 100 korun.

..: celý článek

Soutěž o celoroční permanentku na Slavii

25.04.2019

Chcete získat celoroční permanentní vstupenku na Slavii? Není nic jednoduššího, než se zapojit do naší soutěže. Fanklub vyhlašuje již tradiční jarní soutěž o nejlepší grafický návrh členské kartičky na novou sezonu, tj. sezonu 2019/2020, ve které můžete vyhrát slávistickou permanentku. Do soutěže se může zapojit každý slávista. Neváhejte, navrhujte, malujte a posílejte, těšíme se na vaše návrhy. I váš návrh může vyhrát!

..: celý článek

Objednávka vstupenek na derby MOL CUPu

20.04.2019

Již ve středu nás čeká další derby, kdy v rámci semifinále MOL Cupu se Slavia utká v Edenu se svým odvěkým riavalem. Od 21. dubna budou moci koupit vstupenky i členové Fanklubu. Pokud si nemůžete zakoupit vstupenku přes Ticketportal (doporučujeme, máte zde možnost výběru konkrétního místa) můžete si jí objednat. PODROBNOSTI OBJEDNÁVKY V ČLÁNKU.

..: celý článek

Chceš pracovat pro Fanklub? Hledáme posilu do sekretariátu!

05.04.2019

Chceš pracovat pro Fanklub Slavie? Chceš mít na starosti kancelář přímo v nejkrásnějším stadionu v republice? Hledáme novou posilu do sekretariátu, která bude mít čest a současně zodpovědnost vést naši administrativu.

..: celý článek

Důležité informace k přihlašování do Fanklubu

31.03.2019

Neustávající zájem o členství ve Fankubu nás nutí opětovně ujasnit několik věcí. Prosíme všechny členy a zájemce o členství o pozorné přečtení tohoto článku.

..: celý článek

..: Zájezd na zápas Chelsea FC - Slavia Praha pro členy Fanklubu a Odboru přátel (26.03.2019)

..: Aktuální informace k náboru do Fanklubu a k utkáním s Chelsea (20.03.2019)

..: Jarní novinky ve Fanklubu Slavie (17.03.2019)

..: S Fanklubem na Ligu mistryň do Mnichova - přihlašování prodlouženo do 26.3. 15:00 hod.!!! (16.03.2019)

..: Vstupenky na domácí utkání s CHELSEA a výjezd do Londýna? (15.03.2019)

..: S Fanklubem do Příbrami fáráme pro tři body! (07.03.2019)

..: Na Slovácko pro členy Fanklubu vstupenka ZDARMA! (17.02.2019)

..: UKONČENO: Vědomostní soutěž o jarní permanentku (13.02.2019)

..: S Fanklubem do Plzně. AKTUALIZOVÁNO 15.2.2019 (03.02.2019)

..: Byli jsme za otevřenými dveřmi Edenu. V naší soutěži šlo o permice na jaro (29.01.2019)

..: Sekretariát v lednu roku 2019 (16.01.2019)

..: Do Genku All inclusive za 2390 (08.01.2019)

..: PF 2019 (23.12.2018)

..: Do mrazivého Jablonce za dva sněhuláky. !!! POZOR, posunuli jsme odjezd !!! (08.12.2018)

..: Mikulášská KAVÁRNA SLAVIA (27.11.2018)

..: Valná hromada Fanklubu ve čtvrtek 13.12.2018 od 18:30 hod. (26.11.2018)

..: Do Bordeaux letecky od 10.990 Kč (29.10.2018)

..: Autobusový zájezd do Kodaně s Fanklubem! (08.10.2018)

..: S Fanklubem do Liberce za stovku! (06.10.2018)

..: Letecké zájezdy na Evropskou ligu s Fanklubem (04.09.2018)

..: Poslední srpnový víkend do Teplic - PŘIHLAŠUJTE SE, V BUSE ZBÝVÁ JEŠTĚ NĚKOLIK VOLNÝCH MÍST (23.08.2018)

..: V pátek desátého do Boleslavi (02.08.2018)

..: S Fanklubem do Kyjeva - rozšíření nabídky zájezdů (26.07.2018)

..: S Fanklubem do Kyjeva (25.07.2018)

..: První útok sezony, na Moravu slávisti! (09.07.2018)

TOPlist