Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

Vyhrajte celoroční permanetku na Slavii!

22.04.2017

Fotbalová sezona se blíží do finiše a tak je potřeba se pomalu připravit na novou. Dnešním dnem vyhlašujeme tradiční, již 8. ročník, jarní soutěže o nejlepší grafický návrh fanklubácké kartičky na novou sezonu, tedy sezonu 2017/18! Pošlete nám svůj návrh nebo návrhy a vyhrajte celoroční permanentku na Slavii. Soutěže se může zúčastnit každý slávista bez ohledu na členství ve Fanklubu.

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v dubnu

21.04.2017

Vzhledem k pohárovému utkání MOL CUPu proti Zlínu bude v pondělí 24.4. sekretariát uzavřen a otevřeno bude v úterý 25.4. před domácím utkáním se Zlínem a ve středu. Oba dny v době 15-18 hod.. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

S Fanklubem na Slovácko! - POZOR ZMĚNA!

14.04.2017

V pátek 21. dubna se Slavia představí opět na Moravě. Po severní anabázi v Karviné nás čeká jižní Slovácko. Pojeďme opět na výjezd společně a vyprodejme slávistický sektor. Když se nám to podařilo v daleké Karviné, tak na Slovácku by to měla být hračka. Ve hře je hodně - boj o titul a Slavia nás potřebuje. Tak neseďte doma, lenošit můžete celé léto, teď je potřeba podpořit Slavii. Přihlaste se ještě dnes a pojeďte s námi, protože jen #spolujsmesilnejsi! AKTUALIZACE 20.4. 14:30: PODROBNOSTI V ČLÁNKU.

..: celý článek

Do divadla na revue Jiřího Voskovce a Jana Wericha - Hlasování ukončeno

08.04.2017

Pojďte s námi na hudební revue, která připomíná slavnou éru Osvobozeného divadla a jeho dva legendární protagonisty Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Můžete si tak připomenout nespoutanou hravost a specifický inteligentní humor pánů V+W ve spojení s řadou písní Jaroslava Ježka ve zcela nových aranžích. Aktualizace 20.4. 21:20: Výsledky v článku.

..: celý článek

S Fanklubem do Karviné! - POZOR ZMĚNA !!!

04.04.2017

VZHLEDEM K NÍZKÉMU POČTU PŘIHLÁŠENÝCH SPOJUJEME VÝJEZD S TRIBUNOU SEVER. Noví zájemci se už přihlašují ve fanshopu. Podrobné informace jsou zveřejněné na stránkách TS. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

V repre pauze na Macbetha! - Hlasování ukončeno

20.03.2017

Následující víkend nás čeká reprezentační přestávka a tak jsme si pro Vás ve spolupráci s Městskými divadly pražskými připravili soutěž o vstupenky na jednu z nejslavnějších her Williama Shakespeara - Macbeth. Tragédie o zhoubném pokušení moci, o muži, který má všechno a chce víc, zvlášť když stačí jen natáhnout ruku a vzít. Aktualizace 23.3. 21:00: Výsledky v článku.

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v březnu

19.03.2017

V týdnu od 20.3. do 24.3. 2017 bude v sekretariátu zavřeno. Otevřeme opět v pondělí 27.3.2017

..: celý článek

S Fanklubem do Liberce jen za 50 korun!

04.03.2017

První výjezd jara přinesl enormí zájem fanoušků, kteří zaplnili téměř celý sektor za brankou a další byli rozeseti po ostatních tribunách. Minimálně stejnou podporu bude potřebovat Slavie i v Liberci, proto jsme se rozhodli maximálně podpořit nejvěrnější slávisty, a tak pro majitele permanentních vstupenek na Slavii, členy Fanklubu a Odboru přátel je cena výjezdu jen 50 korun! POZOR ZMĚNA ČASU ODJEZDU!!!

..: celý článek

Vstupenky na Spartu a Teplice!

02.03.2017

Od dnešního dne je v prodeji výhodný balíček na zápasy s Teplicemi a Spartou. Od středy 8. března pak bude pro majitele permanentních vstupenek, členy Odboru přátel a Fanklubu spuštěn prodej samostatných vstupenek na Spartu. Vzhledem k očekávánému zájmu ale doporučujeme raději zakoupit vstupenky pomocí balíčků a nečekat až na spuštění prodej samostatných vstupenek! Aktualizace 7.3. 19:30: Objednávky vstupenek ukončeny!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - LOSOVÁNÍ

17.02.2017

Vědomostní soutěž Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii končí. Po 5 týdnů, 25 otázek a 4 bonusové podotázky, 130 soutěžících, 13 finalistů. Zbývá poslední krok a to vylosovat vítěze, kterým se stává...

..: celý článek

Vstupenky na Plzeň pro členy Fanklubu!

17.02.2017

V neděli 5. března čeká Slavii mimořádně atraktivní domácí zápas s Viktorií Plzeň, o který je již dnes extrémní zájem a je prakticky jisté, že utkání bude vyprodané. Členové Fanklubu mají předkupní právo pořídit si NEOMEZENÝ POČET vstupenek na tento zápas.

..: celý článek

První jarní výjezd - s Fanklubem do Příbrami!

05.02.2017

85 dnů čekání na další venkovní zápas je u konce, je tady první jarní výjezd do nedaleké Příbrami, která se sice potácí u dna ligové tabulky, ale jak víme, takové zápasy bývají ošemetné. Chceme-li však útočit na poháry, či dokonce ligový titul, musíme zápas zvládnout a to i s pomocí Vás - fanoušků. Pojeďte na výjezd s Fanklubem a podpořte Slavii, protože #spolujsmesilnejsi.

..: celý článek

Pánové zadejte se - Představení pouze pro nezadané! - Hlasování ukončeno

01.02.2017

Nebuďte na Valentýna sami! Na 11. února jsme pro všechny nezadané slávistické pány připravili ve spolupráci s Městskými divadly pražskými soutěž o vstupenky na komponovaný večer, jehož součástí je nejen komedie Strýček Váňa, ale po jejím konci následuje další bohatý program v kavárně Divadla Rokoko - swingová tančírna, soutěž o nejhezčí taneční pár, tombola a na závěr prohlídka zákulisí Divadla Rokoko. Aktualizace 10.12..: Výsledky v článku.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 5.kolo, VÝSLEDKY

30.01.2017

Finále je tady! I po předposledním 4. kole může vyhrát skoro 20 soutěžících, kteří doposud zodpověděli všechny otázky správně. Zbývá posledních pět soutěžních otázek a uvidíme, zdali se dozvíme rovnou vítěze, nebo bude muset o vítězi rozhodnout los. Tak hurá do finále a hodně štěstí! Aktualizace 5.2.: VÝSLEDKY 5. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 4.kolo, VÝSLEDKY

23.01.2017

Vědomostní soutěž "Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii" se přehoupla do druhé poloviny. Ačkoliv se kolo o kola počet soutěžících, kteří zodpoví všech pět otázek daného kola, zmenšuje, stále zůstává ve hře stále kolem dvaceti soutěžících, kteří mají šanci vyhrát. Běžeckou terminologií, nenechte si utéct finiš, ať máte v cílové rovince ještě šanci spurtovat. Hodně štěstí ve 4. kole. Aktualizace 28.1.: VÝSLEDKY 4. kola!

..: celý článek

Knoflíček opět kope v Divadle D21

20.01.2017

Pokud Vás se už nemůžete dočkat startu jarní fotbalové sezony, můžete si zkrátit čekání návštěvou divadla. V úterý 24. ledna se uskuteční již desátá repríza inscenace Divadla D21 Knoflíček - Ty už taky, ty Jaryne! Přijďte se nažhavit na fotbal ve společnosti legendárního Ivo Knoflíčka v podání Michala Dudka.

..: celý článek

August August, august - pojďte do divadla s Fanklubem - Hlasování ukončeno

18.01.2017

Na závěr ledna jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky do divadla na představení August August, august. Hra o snu jednoho klauna drezírovat bílé lipicány a jeho zápas s ředitelem, který, jako každé personifikované zlo, tomuto snu staví do cesty nesplnitelné úkoly. Splní se nakonec klaunu jeho sen, nebo vyhraje ředitel... Aktualizace 26.1.: Výsledky v článku.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 3.kolo, VÝSLEDKY

16.01.2017

3. kolo vědomostní soutěže je zde. Opět jsme pro vás připravili 5 různě těžkých otázek ze světa fotbalu a Slavie a k tomu jednu podotázku. Boj o jarní permici na Slavii je i nadále tuhý, neboť v soutěži zůstává cca 30 účatníků bez "ztráty kytičky", tzn. odpověděli správně na všechny otázky 1. a 2. kola. Jak dopadne 3. kolo je již jen na vás, tak vzhůru do toho a hodně štěstí. Aktualizace 21.1.: VÝSLEDKY 3. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 2.kolo, VÝSLEDKY

09.01.2017

Přinášíme vám otázky 2. kola vědomostní soutěže o jarní permici na Slavii. Ačkoliv do prvního kola zaslalo výsledky uctyhodných 114 soutěžících, tak jen 50 odpovědělo správně na všech 5 otázek. Věříme, že první kolo bylo z vaší strany jen zahřívacích a v kole druhém už ukážete, že o fotbale a Slavii víte vše. Aktualizace 15.1. 13:45: VÝSLEDKY 2. kola!

..: celý článek

Ukažvšem Slávistické Vánoce - HLASOVÁNÍ

07.01.2017

Dnešním dnem souštíme hlasování ve vánoční fotosoutěži "UKAŽ VŠEM SLÁVISTICKÉ VÁNOCE". Dejte "lajk" fotce, která se vám nejvíce líbí a jejíž autor vyhraje dvě VIP vstupenky na Slavii. Hlasování probíhá na facebooku Fanklubu do neděle 15.1. 12:00 hod.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 1.kolo, VÝSLEDKY

02.01.2017

Ukažte všem, že nejste jen fanouškem úspěchu, ale věrný slávista a svou lásku - Slavii a fotbal znáte opravdu dokonale. Své znalosti můžete otestovat v naší pětitýdenní vědomostní soutěži a k tomu můžete vyhrát permanentní vstupenku na jarní část sezony! Aktualizace 7.1. 23:15: VÝSLEDKY 1. kola!

..: celý článek

PF2017

24.12.2016

Slávisté, přejeme Vám krásné červenobílé Vánoce, pohodu v kruhu rodinném a do nového roku 2017 kromě štěstí a zdraví také spoustu sešívané radosti ve společnosti naší milované Slavie. Váš Fanklub

..: celý článek

Ukažvšem Slávistické Vánoce!

22.12.2016

Ukažte všem, jak trávíte Vánoce či Nový rok se svou milou - se Slavií. Pošlete nám fotku vánočně - slávistické výzdoby Vašeho domu, bytu, pokoje, stromečku, Štědrovečerní tabule nebo i Silvestrovského veselí v červenobílém či zimních radovánek ve slávistickém a vyhrajte vstupenky na Slavii.

..: celý článek

Co nového ve Fanklubu, aneb co přinesla valná homada

18.12.2016

V sobotu 26.11. se uskutečnila řádná valná hromada členů, která zvolila nový výbor a kontrolní komisi pro příští dva roky, resp. dvě sezony. V pondělí 12.12. pak na VH navázala ustavující schůze nově zvoleného výboru, která přinesla změny ve vedení Fanklubu.

..: celý článek

České Vánoce v divadle - Hlasování ukončeno

05.12.2016

Ještě než zasednete ke štědrovečerní večeři můžete se naladit návštěvou divadla a představení České Vánoce. V soutěži s Městskými divadly pražskými můžete vyhrát vstupenky na tuto velmi svéráznou adaptací starého známého příběhu, která je inspirována lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození. Aktualizace 13.12..: Výsledky v článku.

..: celý článek

..: Otevírací doba sekretariátu v prosinci (04.12.2016)

..: Poslední výjezd podzimu - s Fanklubem do Zlína! (22.11.2016)

..: Pozvánka na valnou hromadu Fanklubu SK Slavia Praha – fotbal, z.s. (09.11.2016)

..: Do divadla na Top Dogs! - Hlasování ukončeno (07.11.2016)

..: Ukaž všem svůj knír a vyhraj lístky na Slavii! (04.11.2016)

..: S Fanklubem do Jablonce! (20.10.2016)

..: S Fanklubem do Hradce a do Brna! (07.10.2016)

..: V říjnu opět do divadla - soutěž o vstupenky na Evžena Oněgina! - Hlasování ukončeno. (01.10.2016)

..: S Fanklubem na MOL CUP do Chrudimi! (22.09.2016)

..: S Fanklubem do Teplic! (03.09.2016)

..: S Fanklubem do Plzně! (21.08.2016)

..: Objednávka vstupenek do Plzně (20.08.2016)

..: Do Bruselu s Fanklubem! - Aktuální informace k výjezdu (13.08.2016)

..: Výjezd do Jihlavy zrušen! (13.08.2016)

..: S Fanklubem do Jihlavy! (05.08.2016)

..: UKAŽ VŠEM ZA KOHO KOPEŠ! (01.08.2016)

..: S Fanklubem do Brna! (20.07.2016)

..: Objednejte si permanentku na sezonu 2016/17 prostřednictvím Fanklubu (05.07.2016)

..: S Fanklubem do Tallinu! VÝJEZD ZRUŠEN (30.06.2016)

..: Do sezony 2016/17 s novou podobou členské kartičky (24.06.2016)

..: Celostátní slávistický turnaj v malé kopané klepe na dveře! (17.06.2016)

..: V červnu naposledy do divadla na Strýčka Váňu - hlasování ukončeno (07.06.2016)

..: Vyberte fanklubáckou kartičku na sezonu 2016/17 (31.05.2016)

..: Sekretariát Fanklubu má dovolenou (27.05.2016)

..: Do divadla na Hodinu před svatbou - hlasování ukončeno (19.05.2016)

TOPlist