Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

Knoflíček opět kope v Divadle D21

20.01.2017

Pokud Vás se už nemůžete dočkat startu jarní fotbalové sezony, můžete si zkrátit čekání návštěvou divadla. V úterý 24. ledna se uskuteční již desátá repríza inscenace Divadla D21 Knoflíček - Ty už taky, ty Jaryne! Přijďte se nažhavit na fotbal ve společnosti legendárního Ivo Knoflíčka v podání Michala Dudka.

..: celý článek

August August, august - pojďte do divadla s Fanklubem

18.01.2017

Na závěr ledna jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky do divadla na představení August August, august. Hra o snu jednoho klauna drezírovat bílé lipicány a jeho zápas s ředitelem, který, jako každé personifikované zlo, tomuto snu staví do cesty nesplnitelné úkoly. Splní se nakonec klaunu jeho sen, nebo vyhraje ředitel...

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 3.kolo

16.01.2017

3. kolo vědomostní soutěže je zde. Opět jsme pro vás připravili 5 různě těžkých otázek ze světa fotbalu a Slavie a k tomu jednu podotázku. Boj o jarní permici na Slavii je i nadále tuhý, neboť v soutěži zůstává cca 30 účatníků bez "ztráty kytičky", tzn. odpověděli správně na všechny otázky 1. a 2. kola. Jak dopadne 3. kolo je již jen na vás, tak vzhůru do toho a hodně štěstí.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 2.kolo, VÝSLEDKY

09.01.2017

Přinášíme vám otázky 2. kola vědomostní soutěže o jarní permici na Slavii. Ačkoliv do prvního kola zaslalo výsledky uctyhodných 114 soutěžících, tak jen 50 odpovědělo správně na všech 5 otázek. Věříme, že první kolo bylo z vaší strany jen zahřívacích a v kole druhém už ukážete, že o fotbale a Slavii víte vše. Aktualizace 15.1. 13:45: VÝSLEDKY 2. kola!

..: celý článek

Ukažvšem Slávistické Vánoce - HLASOVÁNÍ

07.01.2017

Dnešním dnem souštíme hlasování ve vánoční fotosoutěži "UKAŽ VŠEM SLÁVISTICKÉ VÁNOCE". Dejte "lajk" fotce, která se vám nejvíce líbí a jejíž autor vyhraje dvě VIP vstupenky na Slavii. Hlasování probíhá na facebooku Fanklubu do neděle 15.1. 12:00 hod.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 1.kolo, VÝSLEDKY

02.01.2017

Ukažte všem, že nejste jen fanouškem úspěchu, ale věrný slávista a svou lásku - Slavii a fotbal znáte opravdu dokonale. Své znalosti můžete otestovat v naší pětitýdenní vědomostní soutěži a k tomu můžete vyhrát permanentní vstupenku na jarní část sezony! Aktualizace 7.1. 23:15: VÝSLEDKY 1. kola!

..: celý článek

PF2017

24.12.2016

Slávisté, přejeme Vám krásné červenobílé Vánoce, pohodu v kruhu rodinném a do nového roku 2017 kromě štěstí a zdraví také spoustu sešívané radosti ve společnosti naší milované Slavie. Váš Fanklub

..: celý článek

Ukažvšem Slávistické Vánoce!

22.12.2016

Ukažte všem, jak trávíte Vánoce či Nový rok se svou milou - se Slavií. Pošlete nám fotku vánočně - slávistické výzdoby Vašeho domu, bytu, pokoje, stromečku, Štědrovečerní tabule nebo i Silvestrovského veselí v červenobílém či zimních radovánek ve slávistickém a vyhrajte vstupenky na Slavii.

..: celý článek

Co nového ve Fanklubu, aneb co přinesla valná homada

18.12.2016

V sobotu 26.11. se uskutečnila řádná valná hromada členů, která zvolila nový výbor a kontrolní komisi pro příští dva roky, resp. dvě sezony. V pondělí 12.12. pak na VH navázala ustavující schůze nově zvoleného výboru, která přinesla změny ve vedení Fanklubu.

..: celý článek

České Vánoce v divadle - Hlasování ukončeno

05.12.2016

Ještě než zasednete ke štědrovečerní večeři můžete se naladit návštěvou divadla a představení České Vánoce. V soutěži s Městskými divadly pražskými můžete vyhrát vstupenky na tuto velmi svéráznou adaptací starého známého příběhu, která je inspirována lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození. Aktualizace 13.12..: Výsledky v článku.

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v prosinci

04.12.2016

V prosinci 2016 bude sekretariát otevřen pouze ve středu, tj. 7., 14, a 21.12. v době od 15:00 do 18:00 hodin. Zboží objednané z fanklubáckého e-shopu do 14.12. garantujeme doručení do vánoc. U pozdějších objednávek nezaručujeme, že dorazí po stromeček.

..: celý článek

Poslední výjezd podzimu - s Fanklubem do Zlína!

22.11.2016

Pamatujete si ještě první domácí zápas se Zlínem, ve kterém jsme dvougólové manko smazali až v poslední vteřině zápasu. Po půl sezoně a patnácti odehraných kolech je zde odveta, která bude nejen soubojem o ligové body, ale také bojem o pohárové příčky. "Zlíncester" jak se Zlínu začalo přezdívat, totiž po vzoru anglického kolegy Leicesteru, také překvapuje celou ligu a aktuálně je na druhém místě tabulky před Slavií. A právě proto je potřeba podpořit Slavii v co největším počtu. Pojeďte s námi na horkou půdu zlínské Letné, pojedťe fanfit Slavii, protože jedině #spolujsmesilnejsi!

..: celý článek

Pozvánka na valnou hromadu Fanklubu SK Slavia Praha – fotbal, z.s.

09.11.2016

Výbor Fanklubu SK Slavia Praha svolává řádnou valnou hromadu členů, která se uskuteční v sobotu 26.11.2016 od 12:30 hod., zasedací místnost Eden Arena.(Zasedací místnost se nachází v prvním patře administrativní části Eden Areny, vchod přes malou recepci vpravo vedle Komerční banky - stejný vchod jako do sekretariátu Fanklubu).

..: celý článek

Do divadla na Top Dogs! - Hlasování ukončeno

07.11.2016

Co se stane, když ti, co dříve vedli a řídili velké koncerny a společnosti a vyhazovali z práce tisíce lidí, byli najednou sami vyhozeni. Pojďte s námi do divadla na moderní grotesku o rekvalifikaci manažerů propuštěných z vysokých funkcí. Aktualizace 18.11.: Výsledky v článku.

..: celý článek

Ukaž všem svůj knír a vyhraj lístky na Slavii!

04.11.2016

Listopad je tady a s ním tradiční celosvětová charitativní akce na podporu výzkumu a prevence rakoviny prostaty a varlat - Movember, do které se vždy zapojuje mnoho osobností z řad sportovců a umělců a výjimkou nejsou ani ženy. Nyní máte možnost se do akce zapojit i vy a ještě k tomu vyhrát nejen vstupenky na Slavii, ale i další ceny od Fanklubu.

..: celý článek

S Fanklubem do Jablonce!

20.10.2016

Slavia se pod vedením nového trenéra Šilhavého rozjela a válcuje jednoho soupeře za druhým. A nejde jen o výsledky a body, ale i předváděnou hru, kterou baví své fanoušky. Další díl zábavného slávistického odpoledne pod taktovkou Hušbauera, Baráka a spol. se odehraje 30. října v Jablonci nad Nisou, kde budou potřebovat naši hráči vaši podporu! Takže si udělejte naneděli volno a vyražte s námi do Jablonce, protože #spolujsmesilnejsi.

..: celý článek

S Fanklubem do Hradce a do Brna!

07.10.2016

Po reprezentační přestávce čeká Slavii tzv. "anglický týden", který začínáme dvěma venkovními zápasy. Nejprve v sobotu 15. října jedeme na půdu nováčka soutěže do Hradce Králové a následně ve středu 19. října je na programu dohrávka odloženého zápasu prvního kola proti Brnu. Před repre pauzou se Slavii dařilo bodovat a aby tomu bylo i po pauze je potřeba i podpora vás - fanoušků. Pojeďte za Slavií, pojeďte s Fanklubem, protože #spolujsmesilnejsi!

..: celý článek

V říjnu opět do divadla - soutěž o vstupenky na Evžena Oněgina! - Hlasování ukončeno.

01.10.2016

Po letní pauze se rozjíždí divadelní sezona. Ve spolupráci s Městskými divadly pražskými jsme pro vás připravili již tradiční kulturně vědomostní soutěž o vstupenky do divadla ABC resp. Rokoko. V říjnovém kole nového ročníku soutěžíme o vstupenky na představení Evžen Oněgin - slavný milostný příběh nenaplněné lásky, hledání smyslu a životního cíle. Aktualizace 20.10.: Výsledky v článku.

..: celý článek

S Fanklubem na MOL CUP do Chrudimi!

22.09.2016

Po dvou letech si Slavia zopakuje pohárový zápas MOL CUPu s MFK Chrudim. Jelikož je do Chrudimi poměrně komplikovaná doprava (vlakem min. 1 přestup) připravili jsme pro vás autobusový výjezd. Navíc zápas je na programu ve sváteční středu 28. září, a pro mnoho z vás tak ideální možnost, jak využít volného dne ve spojení se svou sešívanou láskou. Pojeďte tedy podpořit Slavii v cestě za postupem do 4. kola, pojeďte do Chrudimi s Fanklubem, protože #spolujsmesilnejší!

..: celý článek

S Fanklubem do Teplic!

03.09.2016

V neděli 11. září zavítá Slavia do severočeských Teplic a pravděpodobně už i pod novým trenérem. Ať už to bude aktuálně nejžhavější kandidát Zdeněk Zeman či někdo jiný, ukažme mu, pořádný SLÁVISTICKÝ KOTEL. Pojeďme do Teplic společně, vyprodejme celý sektor a připravme novému trenérovi "domácí" prostředí. Cena výjezdu je při včasné platbě lidových 100 korun. Tak neváhejte a přihlašujte se ještě dnes.

..: celý článek

S Fanklubem do Plzně!

21.08.2016

Poslední srpnovou neděli nás čeká souboj s loňským mistrem - plzeňskou Viktorkou. V poslední době bývají souboje dosti vyhrocené, což můžeme očekávat i letos, a to díky způsobu prodeje vstupenek do sektoru hostí (více v samostatném článku Objednávka vstupenek do Plzně). Pojďme dokázat, že nás tato komplikace nezastaví, vyprodejme náš sektor a ukažme, jak fandí nejlepší fotbalový kotel v republice!

..: celý článek

Objednávka vstupenek do Plzně

20.08.2016

Vstupenky do slávistického kotle na zápas 5. ligového kola proti Viktorii Plzeň se budou prodávat pouze v Praze a v Plzni (ani v den utkání) nebudou vůbec k dostání. Pokud nemáte možnost koupit si vstupenku osobně, využijte našich služeb a objednejte si jí přes Fanklub.

..: celý článek

Do Bruselu s Fanklubem! - Aktuální informace k výjezdu

13.08.2016

Dlouhé strádání po Evropě nás, červenobílých fanoušků, můžou hráči konečně prolomit! Slavia je dva zápasy od postupu do základní skupiny Evropské ligy. Přejít musíme přes belgický Anderlecht, těžkého, ale hratelného soupeře. Domácí zápas ukáže šance, venkovní rozhodne! Pojeďme hlasitě hnát naše kluky dopředu, protože #spolujsmesilnejsi! Podrobné info k výjezdu najdete v článku. Aktualizace 23.8. 10:00 hod.

..: celý článek

Výjezd do Jihlavy zrušen!

13.08.2016

Výjezd Fanklubu do Jihlavy je pro malý zájem bohužel zrušen. Doufáme, že příští venkovní zápas se opět při výjezdu Fanklubu společně uvidíme!

..: celý článek

S Fanklubem do Jihlavy!

05.08.2016

V neděli 14.8. se Slavia snad konečně představí na venkovním hřišti, neboť předchozí venkovní zápas s Brnem byl kůli dešti odložen. Pojeďte podpořit Slavii a ukažte, že nás nic nezlomí, ani rozmary Svatého Petra. Pojeďte na výjezd s Fanklubem!

..: celý článek

TOPlist