Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

Staňte se SLÁVISTOU, staňte se členem FANKLUBU!

16.08.2017

Nezapomeňte si obnovit případně prodloužit členství ve Fanklubu na novou sezonu 2017/18, členství z minulé sezony skončilo 31.7.2017! Minulou sezonu jsme to spolu dokázali. Pojďme to zopakovat i v letošní sezoně - spolu za obhajobou!

..: celý článek

VÝJEZ DO BĚLORUSKA NA BATE BORISOV!

21.07.2017

Přinášíme aktualizované informace k výjezdu do Běloruska! Po dnešní návštěvě běloruského velvyslanectví jsme se rozhodli, že pro Vás zajistíme jak vízum, tak i cestovní pojištění, které je pro vjezd na běloruské území povinné! Cestovní pojištění zajišťujeme i s případnou právní pomocí v případě nečekaných komplikací.

..: celý článek

Spolu na Baník!

15.07.2017

V prvním venkovním zápase čeká Slavii "nováček" či spíše tradiční prvoligový klub, který se po roce vrací do nejvyšší soutěže - Baník Ostrava! Z poslední doby nemá Slavia na Baník zrovna dobré vzpomínky. Několik hráčů současného týmu si jistě dobře pamatuje zápas na Bazalech z května 2014, ve kterém prohrála 0:2, ale jen díky dalším utkáním se nakonec zachránila v 1. lize. Dnes se však píše jiná kapitola a Slavia útočí na opačné příčky a pokud chce v boji o titul uspět, musí vyhrávat nejen doma ale i venku. K tomu jí, stejně jako loni, můžeme pomoci my fanoušci. Zbývá tedy jediné, vyrazit všichni SPOLU NA BANÍK!!! Samotné utkání bude navíc velmi pikantní pro dva hráče, neboť jak současný baníkovec Robert Hrubý, tak i slávista Michal Frydrych jsou odchovanci týmu soupeře.

..: celý článek

Nová členská kartička Fanklubu a úvodní informace k nové sezoně 2017/18

26.06.2017

Slavia se již pilně připravuje na novou sezonu 2017/18, ve které bude nejen obhajovat mistrovský titul, ale také jí čekají lité boje o postup do základní skupiny Ligy mistrů a veřme, že následně i ve skupině samotné. Na slávistickou přípravu navazuje i Fanklub. Přinášíme Vám úvodní informace k nové sezoně, platbě členských příspěvků a zajména pak výsledky soutěže o návrh členské kartičky na novou sezonu.

..: celý článek

Do divadla na Šedesátky! - Hlasování ukončeno

06.06.2017

A jdeme do finále. V divadelní sezoně 2016/17 nás čeká poslední kolo soutěže o vstupenky na představení Městských divadel pražských. Tentokráte můžete vyhrát vstupenky na hudební komedii 60´s aneb Šedesátky - o výletech do časů, kdy klukům rostly dlouhé vlasy a láska nebyla sprostým slovem. Aktualizace 18.6. 18:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Vyberte fanklubáckou kartičku na sezonu 2017/18!

01.06.2017

Fotbalová sezona nám skončila a přinesla obrovskou radost. Je však třeba již hledět do budoucna vstříc sezoně nové - 2017/18, do které opět vstoupíme s novou podobou členské kartičky. A jaká to bude? To záleží na Vás - fanoušcích, jakou vyberete z deseti návrhů, které dorazily do soutěže.

..: celý článek

Sekretariát v květnu, červnu a červenci a placení členských příspěvků

28.05.2017

Sekretariát Fanklubu je z důvodu dovolené od 29.5 do 19.6. uzavřen. Neodkladné záležitosti můžete i v době uzavření sekretariátu řešit prostřednictvím emailu sekretariat@slavista.cz Těšíme se na vás opět ve středu 21.6.2017.

..: celý článek

Poslední výjezd sezony - s Fanklubem do Boleslavi!

12.05.2017

Boj o titul vrcholí, zbývají poslední zápasy a poslední výjezd sezony do nedaleké Boleslavi, která se pere o pohárové příčky. Zápas tak slibuje litý boj a Slavia bude potřebovat každého slávistu bez rozdílu věku, pohlaví a kdoví čeho ještě. Prostě všichni co jen můžete, pojeďte fandit Slavii, ať se opět završí roky prokletí a Slavia zas k titulu vyletí! Pojeďte na výjezd s Fanklubem a překonejme letošní rekord z Liberce, kde jsme vypravili dva autobusy. Pojeďme společně, vždyť jedině #spolujsmesilnejsi!!! AKTUALNÍ INFORMACE K VÝJEZDU NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM ÚČTU!

..: celý článek

Do divadla na Konkurz - Hlasování ukončeno!

05.05.2017

Před závěrem dramatického jarního klání o poháry vám přinášíme soutěž o vstupenky na představení Konkurz. Co všechno se může stát v čekárně, kde má proběhnout herecký konkurz. Nikdo ale přesně neví, o jaké půjde role a co budou za dveřmi čekárny po adeptech vlastně chtít. Situace stejně komická jako trapná. Komedie o tom, co dělají lidé, když se ucházejí o svou roli. Aktualizace 15.5. 22:20: Výsledky v článku.

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v dubnu

21.04.2017

Vzhledem k pohárovému utkání MOL CUPu proti Zlínu bude v pondělí 24.4. sekretariát uzavřen a otevřeno bude v úterý 25.4. před domácím utkáním se Zlínem a ve středu. Oba dny v době 15-18 hod.. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

S Fanklubem na Slovácko! - POZOR ZMĚNA!

14.04.2017

V pátek 21. dubna se Slavia představí opět na Moravě. Po severní anabázi v Karviné nás čeká jižní Slovácko. Pojeďme opět na výjezd společně a vyprodejme slávistický sektor. Když se nám to podařilo v daleké Karviné, tak na Slovácku by to měla být hračka. Ve hře je hodně - boj o titul a Slavia nás potřebuje. Tak neseďte doma, lenošit můžete celé léto, teď je potřeba podpořit Slavii. Přihlaste se ještě dnes a pojeďte s námi, protože jen #spolujsmesilnejsi! AKTUALIZACE 20.4. 14:30: PODROBNOSTI V ČLÁNKU.

..: celý článek

Do divadla na revue Jiřího Voskovce a Jana Wericha - Hlasování ukončeno

08.04.2017

Pojďte s námi na hudební revue, která připomíná slavnou éru Osvobozeného divadla a jeho dva legendární protagonisty Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Můžete si tak připomenout nespoutanou hravost a specifický inteligentní humor pánů V+W ve spojení s řadou písní Jaroslava Ježka ve zcela nových aranžích. Aktualizace 20.4. 21:20: Výsledky v článku.

..: celý článek

S Fanklubem do Karviné! - POZOR ZMĚNA !!!

04.04.2017

VZHLEDEM K NÍZKÉMU POČTU PŘIHLÁŠENÝCH SPOJUJEME VÝJEZD S TRIBUNOU SEVER. Noví zájemci se už přihlašují ve fanshopu. Podrobné informace jsou zveřejněné na stránkách TS. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

V repre pauze na Macbetha! - Hlasování ukončeno

20.03.2017

Následující víkend nás čeká reprezentační přestávka a tak jsme si pro Vás ve spolupráci s Městskými divadly pražskými připravili soutěž o vstupenky na jednu z nejslavnějších her Williama Shakespeara - Macbeth. Tragédie o zhoubném pokušení moci, o muži, který má všechno a chce víc, zvlášť když stačí jen natáhnout ruku a vzít. Aktualizace 23.3. 21:00: Výsledky v článku.

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v březnu

19.03.2017

V týdnu od 20.3. do 24.3. 2017 bude v sekretariátu zavřeno. Otevřeme opět v pondělí 27.3.2017

..: celý článek

S Fanklubem do Liberce jen za 50 korun!

04.03.2017

První výjezd jara přinesl enormí zájem fanoušků, kteří zaplnili téměř celý sektor za brankou a další byli rozeseti po ostatních tribunách. Minimálně stejnou podporu bude potřebovat Slavie i v Liberci, proto jsme se rozhodli maximálně podpořit nejvěrnější slávisty, a tak pro majitele permanentních vstupenek na Slavii, členy Fanklubu a Odboru přátel je cena výjezdu jen 50 korun! POZOR ZMĚNA ČASU ODJEZDU!!!

..: celý článek

Vstupenky na Spartu a Teplice!

02.03.2017

Od dnešního dne je v prodeji výhodný balíček na zápasy s Teplicemi a Spartou. Od středy 8. března pak bude pro majitele permanentních vstupenek, členy Odboru přátel a Fanklubu spuštěn prodej samostatných vstupenek na Spartu. Vzhledem k očekávánému zájmu ale doporučujeme raději zakoupit vstupenky pomocí balíčků a nečekat až na spuštění prodej samostatných vstupenek! Aktualizace 7.3. 19:30: Objednávky vstupenek ukončeny!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - LOSOVÁNÍ

17.02.2017

Vědomostní soutěž Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii končí. Po 5 týdnů, 25 otázek a 4 bonusové podotázky, 130 soutěžících, 13 finalistů. Zbývá poslední krok a to vylosovat vítěze, kterým se stává...

..: celý článek

Vstupenky na Plzeň pro členy Fanklubu!

17.02.2017

V neděli 5. března čeká Slavii mimořádně atraktivní domácí zápas s Viktorií Plzeň, o který je již dnes extrémní zájem a je prakticky jisté, že utkání bude vyprodané. Členové Fanklubu mají předkupní právo pořídit si NEOMEZENÝ POČET vstupenek na tento zápas.

..: celý článek

První jarní výjezd - s Fanklubem do Příbrami!

05.02.2017

85 dnů čekání na další venkovní zápas je u konce, je tady první jarní výjezd do nedaleké Příbrami, která se sice potácí u dna ligové tabulky, ale jak víme, takové zápasy bývají ošemetné. Chceme-li však útočit na poháry, či dokonce ligový titul, musíme zápas zvládnout a to i s pomocí Vás - fanoušků. Pojeďte na výjezd s Fanklubem a podpořte Slavii, protože #spolujsmesilnejsi.

..: celý článek

Pánové zadejte se - Představení pouze pro nezadané! - Hlasování ukončeno

01.02.2017

Nebuďte na Valentýna sami! Na 11. února jsme pro všechny nezadané slávistické pány připravili ve spolupráci s Městskými divadly pražskými soutěž o vstupenky na komponovaný večer, jehož součástí je nejen komedie Strýček Váňa, ale po jejím konci následuje další bohatý program v kavárně Divadla Rokoko - swingová tančírna, soutěž o nejhezčí taneční pár, tombola a na závěr prohlídka zákulisí Divadla Rokoko. Aktualizace 10.12..: Výsledky v článku.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 5.kolo, VÝSLEDKY

30.01.2017

Finále je tady! I po předposledním 4. kole může vyhrát skoro 20 soutěžících, kteří doposud zodpověděli všechny otázky správně. Zbývá posledních pět soutěžních otázek a uvidíme, zdali se dozvíme rovnou vítěze, nebo bude muset o vítězi rozhodnout los. Tak hurá do finále a hodně štěstí! Aktualizace 5.2.: VÝSLEDKY 5. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 4.kolo, VÝSLEDKY

23.01.2017

Vědomostní soutěž "Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii" se přehoupla do druhé poloviny. Ačkoliv se kolo o kola počet soutěžících, kteří zodpoví všech pět otázek daného kola, zmenšuje, stále zůstává ve hře stále kolem dvaceti soutěžících, kteří mají šanci vyhrát. Běžeckou terminologií, nenechte si utéct finiš, ať máte v cílové rovince ještě šanci spurtovat. Hodně štěstí ve 4. kole. Aktualizace 28.1.: VÝSLEDKY 4. kola!

..: celý článek

Knoflíček opět kope v Divadle D21

20.01.2017

Pokud Vás se už nemůžete dočkat startu jarní fotbalové sezony, můžete si zkrátit čekání návštěvou divadla. V úterý 24. ledna se uskuteční již desátá repríza inscenace Divadla D21 Knoflíček - Ty už taky, ty Jaryne! Přijďte se nažhavit na fotbal ve společnosti legendárního Ivo Knoflíčka v podání Michala Dudka.

..: celý článek

August August, august - pojďte do divadla s Fanklubem - Hlasování ukončeno

18.01.2017

Na závěr ledna jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky do divadla na představení August August, august. Hra o snu jednoho klauna drezírovat bílé lipicány a jeho zápas s ředitelem, který, jako každé personifikované zlo, tomuto snu staví do cesty nesplnitelné úkoly. Splní se nakonec klaunu jeho sen, nebo vyhraje ředitel... Aktualizace 26.1.: Výsledky v článku.

..: celý článek

TOPlist