Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

Na derniéru HET ligy do Teplic

17.05.2018

V posledním ligovém kole zajíždí Slavia do severočeských Teplic. Možná to bude boj o všechno a možná také již jen "zápas z povinnosti". Ukažme ale, že nejsme jen fanoušci úspěchu, ale slávisti tělem i duší a pojeďme v plné síle. Pojeďme týmu i poděkovat za celý soutěžní ročník 2017/18, který i přes mnohé přešlapy a kotrmelce přinesl opětovný návrat Slavie na přední ligové příčky, předkolo Ligu mistrů, podzimní účast v Evropské lize, zisk domácího poháru a kdo ví, možná i…

..: celý článek

Přéma Kovář hostem Kavárny Slavia

05.05.2018

Ve čtvrtek 3. května se uskutečnilo další posezení ve slávistické hospodě U Stadionu, zvané „U Koule“. Hostem byl brankář Slavie Přemysl Kovář, o kterém víme, že kromě fotbalového řemesla také zvládá reportérskou práci a v kabině patří mezi baviče, hecíře a šprýmaře o čemž se přesvědčili i přítomní v Kavárně Slavia.

..: celý článek

Vyhrajte permanentku na Slavii!

02.05.2018

Chcete získat celoroční permanentní vstupenku na Slavii? Zapojte se do tradiční jarní soutěže, letos již jubilejního 10. ročníku, o nejlepší grafický návrh členské kartičky Fanklubu na novou sezonu, tj. sezonu 2018/19, vyhrajte v hlasování fanoušků a permanentka je vaše! Do soutěže se může zapojit každý slávista , tak neváhejte, navrhujte, malujte a posílejte, těšíme se na vaše návrhy.

..: celý článek

Na finále MOL CUPu s Fanklubem

29.04.2018

Slavia se po 16 letech probojovala do finále domácího poháru MOL CUP. Všechny předešlé finálové účasti skončili vždy naším vítězstvím. Pojďme společně pomoci Slavii k vítězství a zisku vytoužené trofeje. Jelikož se finále odehraje na nevelkém a nedalékém stadionu v Mladé Boleslavi musí nás být na stadionu opravdu tisíce. Pojďme společně boleslavský stadion vyprodat a zahalit do červenobílých barev. Ukažme, kdo je tady doma, kdo má nejlepší fanoušky v republice! #spolujsmesilnejsi #spoluopohary

..: celý článek

KAVÁRNA SLAVIA s Přémou Kovářem

25.04.2018

Ve čtvrtek 3. května od 19 hod. se uskuteční další posezení Fanklubu již pod novým názvem KAVÁRNA SLAVIA. Hostem bude brankář Slavie a bavič kabiny Přemysl Kovář. Přijďte posedět při kávě, čaji či lahodném chmelovém moku a zeptat se co vás zajímá. Kavárna se uskuteční opět ve slávistické hospodě U stadionu, zvané „U KOULE“. Upozorňujeme, že vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na akci předem přihlásit! Současně prosíme všechny přihlášené o včasný příchod (nejdéle v 19:15), neboť po dobu akce bude hospoda zavřená!

..: celý článek

S Fanklubem pro pohárové body do Liberce!

11.04.2018

V neděli 22. dubna zajíždí Slavia k ligovému klání do Liberce a souboj to bude nejen atraktivní, neboť půjde o body v popředí tabulky, ale ba co více, nadmíru pikantní. Vždyť během zimní přestávky se z podještědí do Prahy stěhoval nejen sportovní ředitel, ale následně i celý trenérský tým, který doplňuje i několik bývalý hráčů Liberce. Před rokem dorazilo do Liberce cca 2500 slávistů. Pojeďte zvednout hozenou rukavici a loňský počet vyrovnat nebo i překonat, pojeďte za Slavií do Liberce, pojeďte s námi!!!

..: celý článek

Otevírací doba sekretariátu v dubnu

09.04.2018

V dubnu dojde z provozních důvodů k několika drobným úpravám otevírací doby. Děkujeme za pochopení

..: celý článek

Poslední moravský výjezd do Brna

26.03.2018

První dubnovou sobotu čeká Slavii poslední moravský výjezd sezony, do Brna. Termín výkopu ve 13 hodin je sice zvláštní, ale o to větší výzva pro slávisty vyprodat sektor hostí. V Jihlavě, Boleslavi i v derby jsme to dokázali, na řadě je Zbrojovka. Takže kdo jede s námi, hlaste se, ukažme, že nás nic nezastaví a za svou Slavií pojedeme ve dne i v noci, protože #spolujsmesilnější!

..: celý článek

Společně na Ligu mistryň do Wolfsburgu!

04.03.2018

To co se nepovedlo slávistickému áčku, se povedlo slávistickým fotbalistkám - postoupily do jarní vyřazovací fáze evropských pohárů, a to dokonce přímo do čtvrtfinále Ligy mistryň! Tento úspěch si zaslouží i patřičnou odezvu, která může být, tedy podpořit naše sešívané holky nejen doma, ale i ve venkovním zápase ve Wolfsburgu. Fanklub a Odbor přátel proto vypravují společný výjezd do hlavního města automobilky Volkswagen. Pojeďte s námi, protože naše fotbalistky si zaslouží naši podporu a potřebují nás, pojeďme spolu, protože #spolujsmesilnější!

..: celý článek

První březnovou sobotu s Fanklubem do Boleslavi!

22.02.2018

K dalšímu venkovnímu zápasu se vypraví Slavia v sobotu 3. března do nedaleké Mladé Boleslavi. Jestliže jsme dokázali vyprodat sektory v Jihlavě, která je podstatně dále, co pak můžeme čekat v městě Škodovek? VYPRODAT CELÝ STADION! Takže nikdo nezůstává doma a všichni jedeme společně za Slavií! Vzhůru do Bolky, ukažme, kdo má nejlepší fanoušky v republice!!!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - LOSOVÁNÍ

21.02.2018

Novoroční kvíz "Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii 2018" dnešním dnem končí a výhercem se stává...

..: celý článek

V únoru opět na Evžena Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO

07.02.2018

Ačkoliv byl na podzim o lístky v soutěži na představení Evžen Oněgin velký zájem, správné odpovědi dorazily nakonec jen dvě. Rozhodli jsme se tedy, že si soutěž o lístky na toto představení v únoru zopakujeme. Věříme, že tentokráte již bude více správných odpovědí, ze kterých budeme moci vybrat dva výherce. Není tedy nač čekat, otázky jsou zde a čekají na zodpovězení. Aktualizece 15.2. 22:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Sekretariát opět otevírá

04.02.2018

Po zimní přestávce opět v pondělí 5. února zahajujeme provoz v sekretariátu. Otevřeno budeme mít tradičně v pondělí a ve středu od 15 do 18 hodin. Můžete se přijít přihlásit a zaplatit výjezdy, zakoupit naše drobné suvenýry. Rádi uvítáme i nové zájemce o členství v našem Fanklubu. Členství na sezonu stojí 300 Kč, pro studenty a seniory 100 Kč a děti a ZTP zaplatí symbolických 50 Kč. Těšíme se na vás

..: celý článek

První jarní výjezd - útokem na Jihlavu!!!

01.02.2018

11 týdnů, 78 dnů, 1869 hodin, tak dlouhá pauza dělí podzimní a jarní ligový zápas Slavie. Ale dost bylo čekání, druhá část sezona je tady a začíná venkovním zápasem v Jihlavě. A co bychom to byli za fanoušky, kdybychom své červenobílé kluky nejeli podpořit. Vzbuďte mámu, tátu, bráchu, ségru, kamarády, přátele, prostě každého slávistu a pojeďme společně za Slavií, protože jedině #spolujsmesilnější!!!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 5.kolo, VÝSLEDKY

29.01.2018

Poslední lednové pondělí a s ním i posledních 5 soutěžních otázek novoročního fanklubáckého vědomostního kvízu 2018 o půlroční permanentku na Slavii. Sítem předchozích čtyř kol prošlo úspěšně pouze šest soutěžících, kteří si to v pátém kole rozdají o hlavní cenu. Bodové rozdíly mezi touto šesticí jsou minimální, vyhrát může kdokoliv a nakonec možná rozhodne jediná špatná odpověď či doplňující podotázka. Hodně štěstí a vzhůru do toho! Aktualizace 2.2. 24:00: VÝSLEDKY 5. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 4.kolo, VÝSLEDKY

22.01.2018

Přehoupli jsme se do druhé poloviny vědomostního kvízu o permanentku na Slavii a z původních více jak osmdesáti soutěžících zůstalo jen šest statečných. O výherci tak možná rozhodne jediná špatná odpověď, která učiní někoho šťastným a jiného odsoudí na druhé místo. Uvidíme, zda to nebude právě jedna z otázek 4. kola, která rozhodne. Držíme palce všem soutěžícím a pojďme do toho. Aktualizace 26.1. 23:00: VÝSLEDKY 4. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 3.kolo, VÝSLEDKY

15.01.2018

Novoroční vědomostní kvíz o půlroční permanentku na Slavii je právě v polovině soutěže. Ačkoliv po druhém kole se nám počet soutěžících výrazně zmenšil, zmenšil se také počet správných odpovědí. Není tak třeba házet flintu do žita, stále je o co hrát, stále můžete i vyhrát, kdokoliv, stačí správně odpovědět a můžete to být i Vy! Aktualizace 19.1. 20:00: VÝSLEDKY 3. kola!

..: celý článek

V lednu s Fanklubem do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO

13.01.2018

I v novém roce 2018 vám přinášíme tradiční měsíční kulturně vědomostní soutěž o vstupenky do divadla. Tentokráte jsou v sázce lístky na představení „NA MISKÁCH VAH“. Strhující drama o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti v totalitní společnosti. Hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera, který byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit. Aktualizece 22.1. 8:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 2.kolo, VÝSLEDKY

08.01.2018

Máme tu druhý týden nového roku a s ním přinášíme dalších pět otázek vědomostního kvízu o půlroční permanentku na Slavii. Jak se ukázalo, nebylo první kolo vůbec jednoduché, neboť pouze 17 z celkového počtu 82 soutěžících zodpovědělo správně všech pět otázek. Uvidíme, kolik soutěžícíh projde bez ztráty bodu do kola třetího. Aktualizace 12.1. 23:30: VÝSLEDKY 2. kola!

..: celý článek

Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 1.kolo, VÝSLEDKY

01.01.2018

Slávisté, vítejte v novém roce na jehož začátek jsme pro vás připravili, jako v předchozích letech, vědomostní soutěž o půlroční permanetní vstupenku na Slavii. Princip soutěže zůstává stejný, tzn. pět soutěžních kol v každém pět otázek. Ten kdo zodpoví nejvíce správných odpovědí, vyhrává permici. Takže jdeme na to, ukažte jak znáte fotbal a Slavii, otázky prvního kola najdete v článku. AKTUALIZACE 5.1. 21:30, VÝSLEDKY 1. kola!

..: celý článek

Sekretariát v lednu 2018

27.12.2017

V sekretariátu máme již tradiční zimní přestávku, to znamená že jsme zavřeli 21.prosince 2017, celý leden zůstává zavřeno a znovu otevřeme v pondělí 5. února 2018, před zahájením jarní části. (Mailovou korespondenci vyřizujeme průběžně, rovněž tak přijímání nových členů, přičemž členské kartičky ale budou k dispozici až v únoru).

..: celý článek

PF2018

22.12.2017

Odchází mistrovský rok, do nového zbývá jen krok...

..: celý článek

V prosinci do divadla na České vánoce - HLASOVÁNÍ UKONČENO

11.12.2017

Ve vánoční čas jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky na představení České vánoce, které nejsou vánoční hrou v klasickém slova smyslu, ale velmi svéráznou adaptací starého známého příběh, inspirovanou lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození. Aktualizece 19.12. 19:45: Výsledky v článku.

..: celý článek

Rozhovor s Jirkou Bílkem

03.12.2017

Poslední rozhovor s Jirkou Bílkem ještě jako s hráčem SK Slavia Praha.

..: celý článek

..: Na slovíčko s Jirkou Bílkem a Murisem Mešanovičem (02.12.2017)

..: Sekretariát v prosinci 2017 (30.11.2017)

..: NA SLOVÍČKO s Jirkou Bílkem a Honzou Bořilem (21.11.2017)

..: Vyhrajte lístky na hit divadelní sezony - interaktivní drama Teror - HLASOVÁNÍ UKONČENO (07.11.2017)

..: Výjezd podzimu - SPOLEČNÝM ÚTOKEM NA PLZEŇ!!! (25.10.2017)

..: Poslední podzimní výjezd na Moravu, na Slovácko! (20.10.2017)

..: Sekretariát bude v pondělí 23.10.2017 uzavřen (19.10.2017)

..: Soutěž a vyhraj lístky na Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO (14.10.2017)

..: Vyrážíme opět spolu, do Karviné na Moravu! (01.10.2017)

..: Odpoledne s mistrovskými poháry (21.09.2017)

..: Soutěž a vyhraj lístky do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO (16.09.2017)

..: Třetí výjezd opět na Moravu, na zlínskou Letnou! (14.09.2017)

..: S FANKLUBEM DO POHÁROVÉ EVROPY! (08.09.2017)

..: Spolu do Olomouce! (30.08.2017)

..: Staňte se SLÁVISTOU, staňte se členem FANKLUBU! (16.08.2017)

..: VÝJEZD DO BĚLORUSKA NA BATE BORISOV! (21.07.2017)

..: Spolu na Baník! (15.07.2017)

..: Nová členská kartička Fanklubu a úvodní informace k nové sezoně 2017/18 (26.06.2017)

..: Do divadla na Šedesátky! - Hlasování ukončeno (06.06.2017)

..: Vyberte fanklubáckou kartičku na sezonu 2017/18! (01.06.2017)

..: Sekretariát v květnu, červnu a červenci a placení členských příspěvků (28.05.2017)

..: Poslední výjezd sezony - s Fanklubem do Boleslavi! (12.05.2017)

..: Do divadla na Konkurz - Hlasování ukončeno! (05.05.2017)

..: Otevírací doba sekretariátu v dubnu (21.04.2017)

..: S Fanklubem na Slovácko! - POZOR ZMĚNA! (14.04.2017)

TOPlist