Přejít na hlavní stránku | Nezobrazovat

V prosinci do divadla na České vánoce

11.12.2017

Ve vánoční čas jsme si pro vás připravili soutěž o vstupenky na představení České vánoce, které nejsou vánoční hrou v klasickém slova smyslu, ale velmi svéráznou adaptací starého známého příběh, inspirovanou lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození.

..: celý článek

Rozhovor s Jirkou Bílkem

03.12.2017

Poslední rozhovor s Jirkou Bílkem ještě jako s hráčem SK Slavia Praha.

..: celý článek

Na slovíčko s Jirkou Bílkem a Murisem Mešanovičem

02.12.2017

Poslední listopadovou středu uspořádal Fanklub SK Slavia Praha pro své členy a příznivce klubu besedu Na slovíčko s Jirkou Bílkem a Murisem Mešanovičem.

..: celý článek

Sekretariát v prosinci 2017

30.11.2017

Sekretariát bude v pátek 1.12. před domácím zápasem s Baníkem otevřen od 16 hodin. Pondělky pak budou již zavřené, otevřeno ve středu 6.12, 13.12., 20.12. a rovněž ve čtvrtek 7.12. před zápasem EL s Astanou - vždy od 15 hodin (ve výjimečných záležitostech možno po předběžné domluvě). Objednávky z e-shopu budou vyřizovány průběžně.

..: celý článek

NA SLOVÍČKO s Jirkou Bílkem a Honzou Bořilem

21.11.2017

Přijďte k nám NA SLOVÍČKO ve středu 29. listopadu od 18 hod. do slávistické hospody U stadionu, které nikdo neřekne jinak než „U KOULE“. Hostem bude kapitán Slavie Jirka Bílek, který se po podzimní části sezony rozloučí s profesionální kariérou a stane se členem představenstva a s ním dorazí i hecíř kabiny Honza „Béřa“ Bořil. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na akci předem přihlásit!!!

..: celý článek

Vyhrajte lístky na hit divadelní sezony - interaktivní drama Teror - HLASOVÁNÍ UKONČENO

07.11.2017

V listopadu jsme pro vás připravili soutěž o lístky do divadla na divadelní hit poslední sezony, který vidělo již téměř 400 000 diváků. V současné době se hraje po celém světě na více než třiceti renomovaných scénách. Interaktivní drama ze soudní síně, ve které autor svěřil roli poroty publiku. Divákům se tak dostává naprosto nového divadelního zážitku, pouze na jejich rozhodnutí závisí, jaký konec představení prožijí. Aktualizece 14.11. 20:45: Výsledky v článku.

..: celý článek

Výjezd podzimu - SPOLEČNÝM ÚTOKEM NA PLZEŇ!!!

25.10.2017

První listopadovou neděli čeká Slavii venkovní zápas na hřišti dosud neporažené Viktorie Plzeň. Utkání slibuje bitvu na ostří nože jak na hřišti, kde se budou naši sešívaní kluci snažit smazat propastnou 11 bodovou ztrátu na lídra tabulky, tak i v hledišti neb láska mezi oběma tábory zrovna nekvete a tak se oba kotle budou chtít předvést v tom nejlepším světle a současně podpořit svůj tým. Bude tak potřeba mobilizace každého slávisty a již dnes je jasné, že kotel Slavie bude vyprodán, jelikož o lístky je mimořádný zájem. Neváhejte a přihlašujte na výjezd Fanklubu, pro autobusový výjezd máme vstupenku do kotle zajištěnu! Aktulalizace 28.10. 21:00: Kapacita výjezdu je naplněna, podrobnosti v článku.

..: celý článek

Poslední podzimní výjezd na Moravu, na Slovácko!

20.10.2017

Poslední říjnovou neděli zakončí Slavia podzimní moravskou tour zápasem v Uherském Hradišti proti Slovácku, které naposledy podlehlo poslednímu Brnu a tak bude dvojnásob motivované porážku odčinit. To nic nemění na faktu, že Slavia musí vyhrát a k tomu by jí měli zdatně sekundovat její fanoušci. Zápas se hraje v ideální odpolední čas a tak neváhejte a pojeďte podpořit Slavii. POJEĎTE S FANKUBEM SPOLEČNĚ NA SLOVÁCKO!

..: celý článek

Soutěž a vyhraj lístky na Oněgina - HLASOVÁNÍ UKONČENO

14.10.2017

I v říjnu můžete jít s Fanklubem do divadla. Ve spolupráci s Městskými divadly pražskými soutěžíme o vstupenky na představení Evžen Oněgin. Slavný milostný příběh nenaplněné lásky petrohradského šviháka a venkovské dívky, který je básnickou sondou do lidské duše. Aktualizece 20.10. 23:00: Výsledky v článku.

..: celý článek

Vyrážíme opět spolu, do Karviné na Moravu!

01.10.2017

Po reprezentační přestávce čeká Slavii další venkovní zápas a opět další moravský výjezd. Tentokráte do nejvzdálenějšího koutu na fotbalové mapě HET ligy - do Karviné. Slavii rozhodně nečeká tuctový zápas, ba naopak. Jelikož již 4 venkovní zápasy nevyhrála a na čelo ligové tabulky se dívá se značným odstupem, lze čekat hodně těžké utkání, ve kterém bude potřeba plný slávistický kotel, abychom konečně venku naplno bodovali. Zápas sice bude vysílat televize, ale tam svému klubu nepomůžete. Nebuďte diváky gaučáky, buďte fanoušky a POJEĎTE FANDIT DO KARVINÉ - POJEĎTE SPOLU S FANKLUBEM!

..: celý článek

Odpoledne s mistrovskými poháry

21.09.2017

Fanklub SK Slavia Praha si připravil v Edenu na první zářijovou středu pro své členy a další příznivce Slavie Odpoledne s poháry, aby alespoň trochu zkrátil čekání fanoušků na návštěvu slávistického svatostánku o reprezentační přestávce.

..: celý článek

Soutěž a vyhraj lístky do divadla! - HLASOVÁNÍ UKONČENO

16.09.2017

Se zářím přichází konec prázdnin a to nejen školních, ale i divadelních. Opět vám tak přinášíme kulturně vědomostní soutěž, v jejímž úvodu hrajeme o lístky na představení „NA MISKÁCH VAH“. Strhující drama o hledání pravdy a společenské zodpovědnosti v totalitní společnosti. Hra je inspirována skutečným příběhem geniálního dirigenta Berlínské filharmonie Wilhelma Furtwänglera, který byl po válce označen za Hitlerova oblíbence a obdivovatele, on sám se snaží tato tvrzení vyvrátit. Aktualizece 23.9. 21:00: Výsledky v článku.

..: celý článek

Třetí výjezd opět na Moravu, na zlínskou Letnou!

14.09.2017

Slavia pokračuje v podzimní moravské pouti, tentokráte zápasem ve Zlíně, který také hraje evropské poháry. A souboj to bude o to zajímavější, protože právě ševci nás vyřadili z MOL CUPu, který následně vyhráli a zajistili si tak přímou účast v základní skupině Evropské ligy. Naopak na zlínskou Letnou máme z loňského jara mnohem příjemnější vzpomínky - výhra 4:0 a Škodův lob. Sobotní zápas ale jistě tak jednoduchý nebude, ba naopak Slavia potřebuje konečně zabrat a po třech venkovních remízách přivést plný bodový zisk. K tomu jí můžeme pomoci i my. Pojeďte s Fanklubem do Zlína, pojeďte fandit Slavii!!!

..: celý článek

S FANKLUBEM DO POHÁROVÉ EVROPY!

08.09.2017

Slavia se po dlouhých osmi letech opět probojovala do základní skupiny Evropské ligy a čeká jí tak pohárový podzim ve společnosti španělského Villarreal CF, izraelského Maccabi Tel Aviv FC a kazašské FC Astana. Fanklub ve spolupráci s CK ESO travel pořádá zájezdy na utkání Evropské ligy, Villarreal CF - SK Slavia Praha (čtvrtek 19. října 2017 od 21:05) a Maccabi Tel Aviv FC - SK Slavia Praha (čtvrtek 23. listopadu 2017 od 21:05) Stačí si už jen vybrat zájezd a cestovat za svou láskou, Slavií. DO EVROPY SPOLU, NA POHÁRY S FANKLUBEM!

..: celý článek

Spolu do Olomouce!

30.08.2017

Po reprezentační přestávce čeká Slavii venkovní zápas a opět to bude na půdě sice nováčka soutěž, ale stejně jako v případě Baníku se jedná o tradičního účastníka - Sigmu Olomouc. Hánáci se aktuálně drží na čtvrté příčce, takže to bude souboj o čelo ligové tabulky. Navíc láska mezi fanouškyobou klubů není zrovna na román z pera Rosamunde Pilcher, ba naopak. Slavii tak čeká nejen souboj na hřišti, ale i v hledišti, kde bude potřeba každé slávistické hlasivky a rukou. Další bodovou ztrátu si v boji o titul nemůžeme dovolit, a proto pojeďme všichni SPOLU DO OLOMOUCE!

..: celý článek

Staňte se SLÁVISTOU, staňte se členem FANKLUBU!

16.08.2017

Nezapomeňte si obnovit případně prodloužit členství ve Fanklubu na novou sezonu 2017/18, členství z minulé sezony skončilo 31.7.2017! Minulou sezonu jsme to spolu dokázali. Pojďme to zopakovat i v letošní sezoně - spolu za obhajobou!

..: celý článek

VÝJEZD DO BĚLORUSKA NA BATE BORISOV!

21.07.2017

Přinášíme aktualizované informace k výjezdu do Běloruska! Po dnešní návštěvě běloruského velvyslanectví jsme se rozhodli, že pro Vás zajistíme jak vízum, tak i cestovní pojištění, které je pro vjezd na běloruské území povinné! Cestovní pojištění zajišťujeme i s případnou právní pomocí v případě nečekaných komplikací.

..: celý článek

Spolu na Baník!

15.07.2017

V prvním venkovním zápase čeká Slavii "nováček" či spíše tradiční prvoligový klub, který se po roce vrací do nejvyšší soutěže - Baník Ostrava! Z poslední doby nemá Slavia na Baník zrovna dobré vzpomínky. Několik hráčů současného týmu si jistě dobře pamatuje zápas na Bazalech z května 2014, ve kterém prohrála 0:2, ale jen díky dalším utkáním se nakonec zachránila v 1. lize. Dnes se však píše jiná kapitola a Slavia útočí na opačné příčky a pokud chce v boji o titul uspět, musí vyhrávat nejen doma ale i venku. K tomu jí, stejně jako loni, můžeme pomoci my fanoušci. Zbývá tedy jediné, vyrazit všichni SPOLU NA BANÍK!!! Samotné utkání bude navíc velmi pikantní pro dva hráče, neboť jak současný baníkovec Robert Hrubý, tak i slávista Michal Frydrych jsou odchovanci týmu soupeře.

..: celý článek

Nová členská kartička Fanklubu a úvodní informace k nové sezoně 2017/18

26.06.2017

Slavia se již pilně připravuje na novou sezonu 2017/18, ve které bude nejen obhajovat mistrovský titul, ale také jí čekají lité boje o postup do základní skupiny Ligy mistrů a veřme, že následně i ve skupině samotné. Na slávistickou přípravu navazuje i Fanklub. Přinášíme Vám úvodní informace k nové sezoně, platbě členských příspěvků a zajména pak výsledky soutěže o návrh členské kartičky na novou sezonu.

..: celý článek

Do divadla na Šedesátky! - Hlasování ukončeno

06.06.2017

A jdeme do finále. V divadelní sezoně 2016/17 nás čeká poslední kolo soutěže o vstupenky na představení Městských divadel pražských. Tentokráte můžete vyhrát vstupenky na hudební komedii 60´s aneb Šedesátky - o výletech do časů, kdy klukům rostly dlouhé vlasy a láska nebyla sprostým slovem. Aktualizace 18.6. 18:30: Výsledky v článku.

..: celý článek

Vyberte fanklubáckou kartičku na sezonu 2017/18!

01.06.2017

Fotbalová sezona nám skončila a přinesla obrovskou radost. Je však třeba již hledět do budoucna vstříc sezoně nové - 2017/18, do které opět vstoupíme s novou podobou členské kartičky. A jaká to bude? To záleží na Vás - fanoušcích, jakou vyberete z deseti návrhů, které dorazily do soutěže.

..: celý článek

Sekretariát v květnu, červnu a červenci a placení členských příspěvků

28.05.2017

Sekretariát Fanklubu je z důvodu dovolené od 29.5 do 19.6. uzavřen. Neodkladné záležitosti můžete i v době uzavření sekretariátu řešit prostřednictvím emailu sekretariat@slavista.cz Těšíme se na vás opět ve středu 21.6.2017.

..: celý článek

Poslední výjezd sezony - s Fanklubem do Boleslavi!

12.05.2017

Boj o titul vrcholí, zbývají poslední zápasy a poslední výjezd sezony do nedaleké Boleslavi, která se pere o pohárové příčky. Zápas tak slibuje litý boj a Slavia bude potřebovat každého slávistu bez rozdílu věku, pohlaví a kdoví čeho ještě. Prostě všichni co jen můžete, pojeďte fandit Slavii, ať se opět završí roky prokletí a Slavia zas k titulu vyletí! Pojeďte na výjezd s Fanklubem a překonejme letošní rekord z Liberce, kde jsme vypravili dva autobusy. Pojeďme společně, vždyť jedině #spolujsmesilnejsi!!! AKTUALNÍ INFORMACE K VÝJEZDU NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM ÚČTU!

..: celý článek

Do divadla na Konkurz - Hlasování ukončeno!

05.05.2017

Před závěrem dramatického jarního klání o poháry vám přinášíme soutěž o vstupenky na představení Konkurz. Co všechno se může stát v čekárně, kde má proběhnout herecký konkurz. Nikdo ale přesně neví, o jaké půjde role a co budou za dveřmi čekárny po adeptech vlastně chtít. Situace stejně komická jako trapná. Komedie o tom, co dělají lidé, když se ucházejí o svou roli. Aktualizace 15.5. 22:20: Výsledky v článku.

..: celý článek

..: Otevírací doba sekretariátu v dubnu (21.04.2017)

..: S Fanklubem na Slovácko! - POZOR ZMĚNA! (14.04.2017)

..: Do divadla na revue Jiřího Voskovce a Jana Wericha - Hlasování ukončeno (08.04.2017)

..: S Fanklubem do Karviné! - POZOR ZMĚNA !!! (04.04.2017)

..: V repre pauze na Macbetha! - Hlasování ukončeno (20.03.2017)

..: Otevírací doba sekretariátu v březnu (19.03.2017)

..: S Fanklubem do Liberce jen za 50 korun! (04.03.2017)

..: Vstupenky na Spartu a Teplice! (02.03.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - LOSOVÁNÍ (17.02.2017)

..: Vstupenky na Plzeň pro členy Fanklubu! (17.02.2017)

..: První jarní výjezd - s Fanklubem do Příbrami! (05.02.2017)

..: Pánové zadejte se - Představení pouze pro nezadané! - Hlasování ukončeno (01.02.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 5.kolo, VÝSLEDKY (30.01.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 4.kolo, VÝSLEDKY (23.01.2017)

..: Knoflíček opět kope v Divadle D21 (20.01.2017)

..: August August, august - pojďte do divadla s Fanklubem - Hlasování ukončeno (18.01.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 3.kolo, VÝSLEDKY (16.01.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 2.kolo, VÝSLEDKY (09.01.2017)

..: Ukažvšem Slávistické Vánoce - HLASOVÁNÍ (07.01.2017)

..: Ukaž všem jak znáš fotbal a Slavii - 1.kolo, VÝSLEDKY (02.01.2017)

..: PF2017 (24.12.2016)

..: Ukažvšem Slávistické Vánoce! (22.12.2016)

..: Co nového ve Fanklubu, aneb co přinesla valná homada (18.12.2016)

..: České Vánoce v divadle - Hlasování ukončeno (05.12.2016)

..: Otevírací doba sekretariátu v prosinci (04.12.2016)

TOPlist